Sporo meczów, mało występów. Cotygodniowy raport wypożyczonych

Piłkarze wypożyczeni z GKS-u w ostatnim tygodniu łącznie mogli wybiec na boisko 15 razy. Niestety, aż sześciokrotnie zmuszeni byli oglądać zmagania kolegów zza linii końcowej – nie zawsze z racji decyzji trenera. Jak poradzili sobie grając co 4 dni? Jak spisali się gracze Sokoła Aleksandrów w starciu z imiennikiem z Ostródy? O tym w kolejnym raporcie wypożyczonych.

Mikołaj Bociek (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Pauzował za nadmiar żółtych kartek, a jego Sokół zremisował na wyjeździe z imiennikiem z Ostródy 1:1. Klub z Aleksandrowa zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli, tracąc cztery „oczka” do swojego ostatniego rywala.

Daniel Chwałowski (Orkan Buczek)

Nie zagrał w żadnym z dwóch ostatnich meczów Orkana: przegranym z Borutą Zgierz (0:3) oraz wygranym z Ceramiką Opoczno (2:1).

Szymon Malicki (Polonia Piotrków Trybunalski)

W środowej kolejce rozegrał pełne 90 minut, a beniaminek z Piotrkowa przegrał na wyjeździe z KS Sand-Bus Kutno 1:2. Była to pierwsza porażka w tym sezonie. W meczu 7. kolejki drużyna Malickiego odgryzła się rezerwach Pelikana Łowicz, które rozgromiła 5:1. Tym razem młody golkiper przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych. W tabeli IV ligi grupy łódzkiej Polonia jest trzecia, ale ma tyle samo punktów co lider z Buczku.

Konrad Matuszewski (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Nie zagrał w meczu z Sokołem Ostróda (1:1).

Piotr Mielczarek (Omega Kleszczów)

W spotkaniu z Orłem Nieborów na murawie spędził godzinę, ale nie przeszkodziło mu to w dwukrotnym wpisaniu się na listę strzelców – bramkarza rywali pokonał w 20. oraz 59. minucie. Omega wygrała ten mecz 5:2. W starciu ze Zjednoczonymi Stryków (3:2) na listę strzelców się nie wpisał, a z boiska zszedł w 70. minucie.

Robert Kowalik (Omega Kleszczów)

Rozegrał dwa mecze w pełnym wymiarze czasowym: z Orłem Nieborów (5:2) oraz Zjednoczonymi Stryków (3:2).

Mateusz Stolarczyk (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Krystian Wojtczyk (Orkan Buczek)

11 września nie był w stanie zatrzymać piłkarzy Boruty Zgierz. Rozegrał pełne 90 minut i wpuścił trzy bramki, a Orkan doznał pierwszej ligowej porażki w sezonie. W kolejce weekendowej natomiast przepuścił jedno uderzenie graczy Ceramiki Opoczno, lecz jego Orkan wygrał 2:1. Po 7. kolejkach ekipa z Buczku z osiemnastoma punktami przewodzi w tabeli IV ligi.

Bartłomiej Zieliński (Omega Kleszczów)

Zagrał od pierwszego do ostatniego gwizdka w starciu z Orłem Nieborów (5:2), a także ze Zjednoczonymi Stryków (3:2). Omega zajmuje 6. lokatę w tabeli IV ligi ze stratą sześciu punktów do lidera.