Problemy naszych w Sokole, remis Buczku z Omegą. Raport wypożyczonych

To nie był udany weekend ani dla graczy GKS-u Bełchatów, ani dla wypożyczonych z klubu piłkarzy. Po dobrym starcie w Sokole problemy z grą ma Mikołaj Bociek. Także inni młodzi gracze „Brunatnych” nie mogą być zadowoleni ze swoich pozycji w zespołach. Połowicznie usatysfakcjonowani mogą być za to zawodnicy Omegi i Orkana, którzy podzielili się punktami w meczu ligowym. Czy młodzi giekaesiacy mieli wpływ na wyniki swoich drużyn? Zapraszamy na kolejny raport wypożyczonych!

Mikołaj Bociek (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Spędził mecz na ławce rezerwowych. Jego Sokół wygrał z warszawską Polonią 2:0 za sprawą bramek Dziuby i Maćczaka.

Daniel Chwałowski (Orkan Buczek)

Nie wystąpił w meczu 11. kolejki IV ligi przeciwko Omedze Kleszczów (2:2).

Robert Kowalik (Omega Kleszczów)

Zagrał 90 minut w starciu Omegi z Orkanem Buczek (2:2).

Szymon Malicki (Polonia Piotrków Trybunalski)

Nie zagrał w przegranym przez Polonię Piotrków Trybunalski meczu 11. kolejki z MKS Jutrzenką Warta 0:1. Klub z Piotrkowa zajmuje 4. lokatę w tabeli.

Konrad Matuszewski (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Piotr Mielczarek (Omega Kleszczów)

Zagrał do 87. minuty zremisowanego spotkania z Orkanem Buczek (2:2). Omega ten mecz mogła wygrać, lecz Robert Tomesz nie wykorzystał rzutu karnego.

Mateusz Stolarczyk (Sokół Aleksandrów Łódzki)

W 70. minucie wygranego przez Sokół starcia z Polonią Warszawa (2:0) zmienił Pecynę. Dzięki zwycięstwu, klub z Aleksandrowa Łódzkiego jest wiceliderem III ligi.

Krystian Wojtczyk (Orkan Buczek)

Co prawda wpuścił dwie bramki w zremisowanym meczu z Omegą Kleszczów (2:2), lecz obronił uderzenie z rzutu karnego Roberta Tomesza przy stanie 1:1. Orkan zajmuje drugą lokatę w tabeli, 4 „oczka” za liderującą Wartą Sieradz.

Bartłomiej Zieliński (Omega Kleszczów)

Rozegrał 90 minut w wyjazdowym, zremisowanym meczu Omegi z Orkanem Buczek (2:2). Omega Kleszczów zajmuje dopiero 13. miejsce w tabeli IV ligi.