Serce ze Sportowej

Wszołek w formie, czyli jak nie przegrać z Polonią

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Jeszcze przed meczem z Podbeskidziem postanowiliśmy przyjrzeć się grze Pawła Wszołka i konkluzja może być tylko jedna. Niestety dla nas, pomocnik Polonii Warszawa jest w wysokiej formie.

Patrząc w piątkowy wieczór na grę młodego pomocnika Czarnych Koszul widziałem polot, pomysł i otwarte do samego końca oczy. Ani razu nie zagrał na alibi, nie kopnął piłki tylko dlatego, że tak trzeba było zrobić. On doskonale wiedział, gdzie ma kopnąć futbolówkę, wiedział do kogo i w którym momencie. Niestety dla GKS-u nie jest to dobra wiadomość, ponieważ zaraz po meczu z drużyną trenera Kasperczyka czeka nas spotkanie z Polonistami.

Jeżeli Wszołek dostanie możliwość gry od początku w spotkaniu z Anglią (rękawicę rzuconą przez pomocnika Polonii podniósł Kamil Grosicki) na pewno nie zawiedzie. Z czego, jako Polak, już teraz się cieszę. Niestety, jeżeli nie przyjedzie zmęczony ze zgrupowania reprezentacji, albo z jakimś drobnym urazem to marne nasze szanse na zwycięstwo z Polonią. Tym bardziej, że w kadrze zespołu prowadzonego przez Piotra Stokowca znajdują się tacy piłkarze jak Władimir Dwaliszwili czy Łukasz Teodorczyk. Oni z całą pewnością będą wykańczać doskonałe podania swojego kolegi lepiej niż Artur Sobiech…