Serce ze Sportowej

Zubasa zesłał Bóg! Co on nawyprawiał!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Emilijus Zubas! – krzyczał wniebogłosy komentator Canal+ i trudno dziwić się takiemu zachowaniu po paradach, jakie widzowie zgromadzeni w niedzielę przy Sportowej 3. oglądali w meczu z Zagłębiem Lubin. To co wyprawiał Litwin na linii strzegąc swojej bramki przechodzi ludzkie pojęcie!

Bez chwili namysłu można stwierdzić, że to co zrobił „Zubasarreta” w spotkaniu z Zagłębiem Lubin, to najlepsze interwencje sezonu! To co na całe szczęście, możemy podziwiać oglądając powtórki, fani zebrani na stadionie w Bełchatowie mieli okazję obejrzeć na żywo.

Piękna obrona Zubasa w ostatnich minutach spotkania!

Kamil Kiereś i Marcin Szymczyk chcieli pozyskać Litwina znacznie wcześniej niż zimą, ale z różnych względów transfer nie doszedł do skutku. Dziś z pełną świadomością można powiedzieć, że z Zubasem w bramce drużyna czuje się bardzo pewnie.

Aniołowie czuwają nad bramką GKS-u! Fenomenalna obrona „Zubasarrety”!

Oglądaliście film „Anioły na boisku”? Patrząc na mistrzowskie parady Emilijusa mam wrażenie, że pomagają mu jakieś nadprzyrodzone siły. To co ten chłopak wyprawiał w ostatnim spotkaniu to bajka! Miejmy nadzieje, że zakończy się ona happy endem!