Ligowy barometr: Triumf i Basta

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Mecz z Ruchem Chorzów już za nami, a przed nami batalia o Puchar Polski z Flotą Świnoujście. Pora jednak nadrobić zaległości i podsumować mecz z Ruchem Ligowym barometrem.

PLUSY

Adrian Basta – Ten chłopak już od dawna kandyduje na pozycję jednego z najlepszych prawych obrońców w lidze. Premierowa bramka w Ekstraklasie z pewnością podniesie jego morale i z meczu na mecz jego występy będą coraz lepsze.

 

Arkadiusz Malarz – Dopiero co chwaliliśmy Arka jako kapitana i potwierdził to w meczu z Niebieskimi po raz kolejny. Jego interwencje w ostatnich minutach spotkania uchroniły przed stratą punktów.

 

Ofensywa – Psioczyliśmy na nieporadność w ofensywie, ale postawa zespołu z Ruchem każe wierzyć, że wreszcie zaczyna coś trybić w tym aspekcie gry.

 

MINUSY

 

Paweł Komołow – Gra coraz więcej i nabiera pewności w grze. Wydawałoby się jednak, że ta progresja powinna być bardziej widoczna. Za rzadko Rosjanin brał odpowiedzialność za grę, a tego od naszej 10 się oczekuje.

 

Danilis Turkovs – Wprawdzie w ogóle nie było go na meczu, ale to chyba dobry moment, żeby o nim wspomnieć. Miał być niezłym goleadorem, a tymczasem wygląda na to, że podąża śladami Hristiana Kirovskiego, a szkoda.