Kadra na zgrupowanie w Turcji

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Już w najbliższy piątek kadra PGE GKS Bełchatów wyleci na zgrupowanie do Turcji, gdzie rozegra m.in. cztery mecze towarzyskie. „Brunatni” będą przygotowywać się na obiektach hotelu Miracle Resort w Antalyi.

Do Turcji trener Kamil Kiereś powołał trzydziestu zawodników. Ekipa 9. drużyny T-Mobile Ekstraklasy wyruszy na obóz w nocy z czwartku na piątek. Już dwa dni po przylocie do Antalyi, „Brunatni” zmierzą się w Belek o godz. 16 polskiego czasu z 6. obecnie zespołem chorwackiej ekstraklasy, RNK Split.

W czwartek 29 stycznia bełchatowianie zagrają z serbskim FK Rad, który zajmuje po jesieni 10. miejsce w serbskiej lidze.

Trzecim sparingpartnerem ekipy trenera Kamila Kieresia będzie 2 lutego występujący w najwyższej lidze Kazachstanu FK Taraz, który przygotowuje się do nowego sezonu (liga gra w systemie wiosna-jesień).

Na deser PGE GKS Bełchatów zmierzy się z najbardziej rozpoznawalnym klubem spośród rywali w Turcji. Na dzień przed wylotem, czyli 3 lutego, giekaesiacy zagrają z aktualnym mistrzem Słowenii NK Maribor.

Kadra PGE GKS Bełchatów na zgrupowanie w Turcji:

Bramkarze: Paweł Lenarcik, Arkadiusz Malarz, Emilijus Zubas

Obrońcy: Paweł Baranowski, Adrian Basta, Marcin Flis, Seweryn Michalski, Adam Mójta, Alexis Norambuena, Szymon Sawala, Mateusz Szymorek, Błażej Telichowski, Piotr Witasik

Pomocnicy: Grzegorz Baran, Robert Dadok, Pavel Komolov, Maciej Małkowski, Michał Mak, Kamil Poźniak, Andreja Prokić, Patryk Rachwał, Damian Szymański, Kamil Wacławczyk, Łukasz Wroński, Paweł Zięba

Napastnicy: Dawid Flaszka, Bartłomiej Bartosiak, Sebastian Olszar, Arkadiusz Piech, Bartosz Ślusarski