Malarz jednak odejdzie do Legii?

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Przed wyjazdem GKS-u na zgrupowanie do Turcji w mediach było bardzo głośno na temat odejścia kapitana Brunatnych do warszawskiej Legii. W piątek pojawiły się kolejne informacje na temat transferu „Malowanego” do drużyny ze stolicy.

Przed wylotem ekipy Kamila Kieresia na zagraniczne zgrupowanie o przejściu Malarza do Legii zrobiło się naprawdę głośno. Dziennikarz „Przeglądu Sportowego” Przemysław Bator poinformował nawet, że Arek i kluby się dogadały, a podpisanie kontraktu z Wojskowymi to tylko kwestia czasu. Jak się później okazało, informacje nie były do końca sprawdzone, bo kluby ostatnie się nie doszły do porozumienia, a sam zainteresowany na naszych łamach wyznał, że to bardzo miłe, że taki klub jak Legia jest nim zainteresowany, ale on sam nic na ten temat nie wie. Kiedy wydawało się, że temat finalnie upadł, w piątek znów pojawiła się informacja o przeprowadzce Malarza do stolicy.

Na razie nie wiemy czy to sprawdzone informacje, czy kolejna wypuszczona dziennikarska kaczka. Najprawdopodobniej wszystko wyjaśni się po powrocie drużyny z Turcji.