Pierwszy środowy sparing na remis

W pierwszym środowym meczu kontrolnym zestawiona eksperymentalnie drużyna PGE GKS Bełchatów zremisowała z drugoligowym Zniczem Pruszków 1:1 (0:1). Spotkanie odbyło się na boisku ze sztuczną nawierzchnią za halą przy 1 Maja.

W pierwszej połowie dużo lepsze wrażenie sprawiali goście, którzy poza zdobytą już w 7. minucie bramką stworzyli sobie trzy dobre sytuacje podbramkowe. Z drugiej strony najbliżej pokonania bramkarza rywali był w końcówce tej części gry Piotr Witasik.

W drugiej części było nieco lepiej, aczkolwiek pruszkowianie obili słupek naszej bramki. Bliscy pokonania bramkarza Znicza byli m.in. Andreja Prokić i Szymon Sawala. Bramkę dającą remis zdobył Bartłomiej Bartosiak, który w 67. minucie wykorzystał podanie z głębi pola Seweryna Michalskiego.

GKS Bełchatów 1-1 Znicz Pruszków