Arkadiusz Malarz wierzy w utrzymanie GKS-u Bełchatów

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

„Myślę, że i tak dadzą radę, tego im życzę z całego serca” – napisał na twitterze były kapitan Brunatnych Arkadiusz Malarz , ponownie broniąc GieKSę przed atakami oraz krytyką, która nastała po fatalnej postawie podopiecznych najpierw Kamila Kieresia, a obecnie Marka Zuba w rundzie wiosennej.

Arkadiusz Malarz bardzo często pokazuje przywiązanie do bełchatowskiej ekipy, co widać szczególnie w wielokrotnym próbach przeciwstawienia się fali krytyki spadającej na Brunatnych w różnych portalach społecznościowych.

Najpierw na fanapage’u  GKS-u stoczył interesującą rozmową na temat kibiców i ich zachowania wobec drużyny, a następnie przeciwstawił się na twitterze, dziennikarzowi Wirtualnej Polski, Jackowi Stańczykowi, który po meczu z Górnikiem celowo przeinaczył skrót GKS-u, rozpisując go jako „Górniczy Klub Spadkowy”. W odpowiedzi na taką uwagę  Arkadiusz Malarz zasugerował, że do końca sezonu zostało jeszcze wiele kolejek, a uwagi o spadku Brunatnych są przedwczesne, o czym świadczy konkluzja bramkarza Legii: „Myślę, że i tak dadzą radę, tego im życzę z całego serca”.