Nowe Karty Kibica. Bez papierowych wniosków i bez funkcji płatniczej

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

W ciągu najbliższych kilku dni zostanie przywrócona możliwość wyrabiania Kart Kibica GKS Bełchatów. Będzie szybciej, taniej i wygodniej – zapewnia klub!

Przed nowym sezonem rozgrywkowym GKS „Bełchatów” SSA wprowadza dla swoich fanów Karty Kibica, które kosztować będą jedynie 10 zł a ich wyrobienie będzie jeszcze prostsze. Karty przeznaczone są dla osób, które jeszcze jej nie posiadają lub które mają życzenie wymienić dotychczasowe Karty na nowe (koszt  10 zł).

W związku ze zmianą przez Ekstraklasa SA Partnera Technologicznego i zakończeniem współpracy z firmą Estis, Klub zdecydował się wprowadzić Karty Kibica, które będą tańsze (10 zamiast 25 zł) i łatwiejsze w wyrobieniu (brak wniosku).

Karty Kibica w nowej wersji wyglądają niemal jak dotychczasowe (na zdj). Nie posiadają funkcji płatniczej i działają jedynie w systemie wejść stadionu GKS „Bełchatów”  SSA.

Uwaga! Wyrabiane od 2010 roku Karty Kibica Extrakarta („Estis”) oraz Karty Kibica Junior, których wydano już ponad 5.000 sztuk pozostają oczywiście aktywne i nie ma potrzeby ich wymiany. W przypadku jednak, gdy dana osoba chce takiej wymiany dokonać – wystarczy zgłosić się do POK-u i opłacić nową kartę w cenie 10 zł. Poprzednia karta zostanie deaktywowana.

Od sezonu 2012/13 będą wyrabiane już tylko Karty Kibica bez funkcji płatniczej. By wyrobić nową kartę osoba niepełnoletnia nie musi składać papierowego wniosku – wystarczy dowód tożsamości z nr PESEL. Na miejscu wykonane zostanie zdjęcie lub wizerunek zostanie pobrany z dowodu osobistego.

W przypadku dzieci do 13. roku życia przy wyrabianiu Karty Kibica niezbędna jest obecność pełnoletniego opiekuna prawnego a w przedziale 13 – 18 lat, gdy taka obecność nie jest możliwa, należy jedynie przedstawić podpisaną przez opiekuna zgodę na wyrobienie KK.

Klub poinformuje oczywiście o ostatecznym terminie przywrócenia wyrabiania Kart Kibica. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy przesyłać je na adres mailowy: pok@gksbelchatow.com