Grzegorz Piesio nie przyjdzie do GKS. Na pewno odchodzą Baran i Ślusarski

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Znane są już pierwsze decyzje personalne. Wiemy, że Grzegorz Baran i Bartosz Ślusarski nie będą reprezentować barw GKS-u w przyszłym sezonie. Ponadto, w brunatnej koszulce nie zobaczymy również zimowego nabytku klubu czyli Grzegorza Piesio.

O odejściu latem defensywnego pomocnika i napastnika z GKS-u wiadomo, de facto, było tuż po niedawnej decyzji Kamila Kieresia, czyli odsunięciu G. Barana i B. Ślusarskiego od treningów pierwszego zespołu.

Jak mówi G. Baran w wywiadzie dla jednego z portali: „Zostałem odsunięty od drużyny, dlatego swojej przyszłości nie wiążę z PGE GKS. Będę musiał szukać innego klubu. Jestem rozczarowany i bardzo mi przykro. Byłem związany z Bełchatowem od pięciu lat. Taka była jednak decyzja trenera Kamila Kieresia, który wrócił do klubu, i mimo smutku musiałem ją zaakceptować”.

Natomiast dość zaskakującą wiadomością jest unieważnienie kontraktu Grzegorza Piesio. Według informacji zdobytych, przez sport.pl umowa z zawodnikiem straciła na ważności w chwili spadku drużyny z T-Mobile Ekstraklasy. 

Potwierdził to jeden z członków agencji reprezentującej piłkarza, mówiąc: „Potwierdzam te informacje – W takim wypadku (spadku – red.) Grzegorza absolutnie nie łączy już żadna umowa z Bełchatowem. Oczywiście dostaliśmy nową ofertę, którą przeanalizowaliśmy, ale celem zawodnika jest gra w ekstraklasie. Wątpię, żeby Grzegorz zagrał w przyszłym sezonie w Bełchatowie”.

Nie zmieni się zaś, funkcja w klubie Kamila Kieresia, który pozostanie na stanowisku szkoleniowca pierwszego zespołu.