Testów ciąg dalszy. Trzech nowych zagra w sobotnim sparingu

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Do Bełchatowa dotarło trzech kolejnych testowanych zawodników. Są to Piotr Ceglarz, Marek Kuzma oraz Norbert Misiak. Wymieniona trójka zagra w sobotę w sparingu z GKS Katowice.

Piotr Ceglarz to 23- letni ofensywny pomocnik, który w ubiegłym sezonie reprezentował naszego sobotniego rywala – GKS Katowice. Wcześniej przez trzy lata był piłkarzem Termaliki Bruk – Bet Nieciecza. W sezonie 2014/15 Ceglarz rozegrał 27 meczów w 1. Lidze, zanotował jedną asystę. Niestety, nie są to imponujące statystyki. Miejmy nadzieję, że przy ew. zatrudnieniu w GKS będzie radził sobie lepiej.

Drugi z testowanych – Marek Kuzma – w ubiegłej kampanii grał w Spartaku Myjawa (Słowacka ekstraklasa) i strzelił 6 goli. Może grać jako napastnik lub ofensywny pomocnik. 27 – latek jest już piłkarzem doświadczonym, a takich w klubie również potrzebujemy. W swej karierze zagrał prawie 200 meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej na Słowacji.

21 – letni Norbert Misiak, to zawodnik Legii II Warszawa, który gra w linii pomocy. Misiak zagrał jedno spotkanie w ubiegłym sezonie T-Mobile Ekstraklasy. Dla szerszej publiczności to typowy „no – name”, jednak 9 goli w 26 meczach III. Ligi może robić wrażenie.