Kolejni testowani w sobotnich sparingach

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Trzech kolejnych testowanych zawodników będziemy mogli obejrzeć podczas ostatnich sparingów GKS Bełchatów. W sobotę czeka nas dużo piłki na dwóch boiskach górniczego klubu.

Najpierw rozpoczynający się o godz. 11 trójmecz z Pilicą Przedbórz oraz rezerwami GKS a po południu rywalizacja z Wartą Sieradz. Trener Rafał Ulatowski sprawdzi w tych spotkaniach co najmniej dwudziestu dwóch zawodników. Wśród nich znajdzie się trójka ofensywnych piłkarzy, którzy rozpoczęli treningi z pierwszą drużyną. To pomocnicy: Patryk Kamiński (24 lata, Ursus Warszawa, 11 bramek w ostatnim sezonie) i Bartosz Bujalski (21 lat, ŁKS Łódź, 3 bramki) oraz napastnik Szymon Stanisławski (20 lat, Radomiak Radom, 15 bramek).

Rozpoczynające się o godz. 11 mecze będą trwały po 45 minut i odbędą się na boisku za halą widowiskowo-sportową przy 1 Maja. Każdy z zespołów rozegra w sumie po 90 minut.

Na popołudniowy mecz przy Sportowej kibiców zapraszamy z kolei na trybunę wschodnią – wejście „A” od ul. 1 Maja, natomiast przedstawicieli mediów na trybunę honorową E – wejście od ul. Sportowej za okazaniem legitymacji prasowej bądź wiosennej akredytacji.

Plan godzinowy sobotnich sparingów:

11:00 PGE GKS II – Pilica Przedbórz (45 min)
12:00 PGE GKS – Pilica Przedbórz (45 min)
13:00 PGE GKS – PGE GKS II (45 min)
17:00 PGE GKS – Warta Sieradz (2 x 45)