Rafał Ulatowski: Rozwój wykorzystał dziś nasze błędy w defensywie i zasłużenie zwyciężył

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

A oto co powiedzieli trenerzy obydwu drużyn po meczu GKS Bełchatów – Rozwój Katowice w którym piłkarze Rozwoju pokonali GKS 2:0.

Rafał Ulatowski: Kolejny mecz ułatwiamy przeciwnikowi zdobycie bramki. Na 18 meczów to drugie spotkanie za które mogę ganić drużynę. Cieszymy się po wygranych, ale po przegranych smucimy. Przykro mi, że w takim szczególnym dniu dla klubu przegrywamy. Taka jest rzeczywistość raz się wygrywa, a raz przegrywa. Nie załamuję się, ponieważ na najbliższe trzy wyjazdowe mecze jedziemy po punkty. Rozwój, który nie ma w swoim składzie słabych piłkarzy wykorzystał dziś nasze błędy i zasłużenie wygrywa. Druga połowa lepsza niż ta pierwsza, ponieważ nie daliśmy przeciwnikowi łatwo dojść do naszej bramki.

Mirosław Smyła: 500. mecz GKS-u w 1. Lidze i przepraszamy, że zepsuliśmy to święto. Rzadko mi się zdarza chwalić moich piłkarzy, ale dziś za całe spotkanie na słowa uznania zasługuje cała drużyna. Zagraliśmy na zero z tyłu i jestem dumny z drużyny, która nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Czekamy na kolejny mecz na który piłkarze wyjdą zmobilizowani do zwycięstwa.