Testowe spotkanie z Zawiszą Rzgów wygrane

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

W środę wieczorem na boisku za halą odbyło się spotkanie mające na celu sprawdzić poziom gry testowanych piłkarzy, którzy ewentualnie mogą zasilić w zimowym oknie transferowym pierwszą, drugą oraz juniorską drużynę GKS-u Bełchatów. Mecz zwyciężyli bełchatowianie 3:1, a bramki m.in zdobywali Ryszka i Berłowski.

W piątek oficjalnie piłkarze skończą rundę jesienną i rozjadą się do swoich domów. Do treningów GKS wróci dnia 11 stycznia co oznacza, że czeka ich równy miesiąc przerwy od treningów, ale za to sztab szkoleniowy czeka 30 dni bardzo ciężkiej pracy i główkowania nad możliwie nowymi nabytkami.

Środowy sparing wygrany z czwartoligowym Zawiszą Rzgów pokazał, że testowani gracze są na pewno wartościowi piłkarzami z dużym zapasem potencjału. W tym spotkaniu m.in wystąpili tacy gracze jak: Szymon Szymik, Karol Fryzowicz, Dawid Kukliński oraz Marcjan Majcher.

Każda osoba interesująca się losami klubu GKS jest zapewne zdania, że potrzeba nam nadal pewnego napastnik w pierwszej drużynie, który pociągnie ofensywną grę piłkarzy oraz spowoduje jeszcze bardziej zaciekłą walkę o byt w pierwszej „11”.

Przypominamy, że pierwszym zimowym transferem GKS-u był 28-letni Petr Zapalac, który najczęściej gra na skrzydle, ale również dobrze radzi sobie grając za plecami napastnika co na pewno daje kolejne opcje przy wyborze składu Rafałowi Ulatowskiemu.