Informacje na temat środowego meczu z Widzewem

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

W środowe popołudnie zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej na arcyciekawe spotkanie 28. kolejki IV ligi łódzko-mazowieckiej w którym GKS II Bełchatów podejmować będzie łódzki Widzew.

Mecz ten będzie imponujący pod każdym względem! Pierwszym powodem czemu to spotkanie jest tak ważne? Wystarczy usłyszeć Widzew Łódź i od razu w Bełchatowie każdy wie co to będzie za mecz. Spotkanie derbowe, które jeszcze kilka lat temu elektryzowało wszystkich kiedy to na szczeblu Ekstraklasy graliśmy z ekipą z Łodzi. Teraz jest jak jest i mecz Widzewa z GKS-em możemy jedynie obejrzeć na poziomie IV ligi z racji, że właśnie tam dzielnie grają nasze rezerwy.

Drugi powód dla którego ten mecz będzie wyjątkowy? Sytuacja w ligowej tabeli. Widzew wrócił z dalekiej podróży i walczy łeb w łeb z GKS-em, Zjednoczonymi i KS-em Paradyż o awans do III ligi. Póki co liderem rozgrywek jest KS Paradyż mający na koncie 60 punktów i bilans bramkowy 61-27. Na miejscu drugim plasuje się drużyna Widzewa z ilością 59 punktów i bilansem 49-14, na 3. pozycji „Brunatni” z liczbą 58 punktów i bilansem 63-25, a na 4. pozycji Zjednoczeni Bełchatów, którzy mają także 58 oczek i bilans wynoszący 59 goli zdobytych i 32 stracone. Zdecydowanie wynik środowej potyczki z Widzewem może mieć duży wpływ na układ tabeli w końcowym rozrachunku.

Chyba nie trzeba nikogo mobilizować do tego, by w godzinach 16:00-18:00 spędził czas przy ulicy Sportowej 3!

Oficjalna informacja od klubu:

Jak każdy czwartoligowy mecz, spotkanie na GIEKSA Arenie będzie mogło obejrzeć maksymalnie 999 widzów, dla których zostały udostępnione trybuny zachodnia (sektory od C1 do C8) i honorowa. Z powodu zakazu wyjazdowego spotkanie odbędzie się bez udziału kibiców drużyny przyjezdnej.

Bilety na mecz czołowych drużyn IV ligi kosztują 5 zł i będą do nabycia za okazaniem Karty Kibica GKS Bełchatów lub dokumentu tożsamości w Punkcie Obsługi Kibica w środę 4 maja od godz. 15. Wejście na mecz rezerw tradycyjnie bramą do trybuny „C”.