Prezes zdecydował. Na mecz z Olimpią za darmo

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Najbliższy domowy mecz GKS Bełchatów z Olimpią Grudziądz będzie można obejrzeć bezpłatnie. Pojedynek w walce o utrzymanie w 1 lidze odbędzie się w sobotę 21 maja o godz. 17.

O tej decyzji podczas środowego briefingu poinformował prezes zarządu GKS „Bełchatów” S.A. Waldemar Sokół:

– Trwa emocjonująca końcówka sezonu w 1 lidze. Nasz pierwszy zespół, który w dużej mierze składa się z zawodników młodych i wciąż zbierających doświadczenie, walczy o utrzymanie. Za nami ciężkie chwile i mecze, w których nawet nie będąc słabszym, nie zdobywaliśmy punktów.

– Tej drużynie trzeba pomóc. Po to tu właśnie jesteśmy. Wiemy, że czasem potrzeba tak niewiele, by było lepiej. Przed nami niezwykle ważny mecz 21 maja z Olimpią Grudziądz. Chcemy sprawić, by na tym spotkaniu stadion był pełen kibiców, którzy pomogą drużynie w odniesieniu zwycięstwa.

– Na ten mecz, wyjątkowo, klub zaprasza wszystkich kibiców bezpłatnie. Niech to będzie mecz, którym pokażemy zarówno drużynie jak i środowisku piłkarskiemu, że nam na tym klubie zależy!

– Obecni tutaj przedstawiciele samorządu, którym GKS Bełchatów jest także bliski, również dlatego, że promuje nasz region, zaoferowali pomoc w zaproszeniu na mecz z Olimpią Grudziądz jak największej ilości mieszkańców, za co serdecznie dziękuję i jestem przekonany, że pomoże w zapełnieniu trybun – zakończył prezes „Brunatnych”.

Aby wejść bezpłatnie na mecz z Olimpią Grudziądz wystarczy w Punkcie Obsługi Kibica lub kasie stadionowej okazać Kartę Kibica lub inny dokument tożsamości. Zerowy bilet zostanie następnie nabity na Kartę Kibica lub kartę jednorazową.