ŁKS i Legionovia sprawdzi formę „Brunatnych” przed sezonem

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Zanim GKS zagra w Pucharze Polski 16 lipca z rezerwami Miedzi Legnica oraz z Olimpią Zambrów w ostatni weekend lipca „Brunatnych” czeka krótkie, ale zapewne intensywne przygotowanie do nadchodzącego sezonu.

Podopieczni Andrzeja Konwińskiego rozegrają na początku lipca dwa mecze kontrolne. Oba odbędą się w Bełchatowie na drugim boisku treningowym. W trakcie tych spotkań towarzyskich z pewnością zobaczymy w barwach GKS-u wiele nowych twarzy, które trener Konwiński widział by w przyszłym sezonie przy Sportowej.

W najbliższą sobotę (2.07) odbędzie się najprawdopodobniej gierka wewnętrzna między piłkarzami w której nowy trener będzie mógł sprawdzić na co którego z piłkarzy stać. Zapewne w tej grze nie weźmie udziału kilku aktualnych jeszcze piłkarzy GKS-u, którym po wygaśnięciu kontraktu klub umożliwi szukanie nowego miejsca pracy, a z kolei możemy liczyć na to, że już w sobotniej grze wewnętrznej zobaczymy jakiś testowanych graczy.

Pierwszym sparingpartnerem bełchatowian będzie ŁKS Łódź. Spotkanie to odbędzie się 6 lipca o godzinie 16:00.

Drugi mecz kontrolny rozegrany zostanie 9 lipca o godzinie 13:00. Tym razem rywalem PGE GKS będzie drużyna Legionovii Legionowo, a więc drużyna z którą mierzyć będziemy się na poziomie II ligi.