Nowe twarze na wtorkowych zajęciach

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

We wtorkowe popołudnie zawodnicy GKS rozpoczęli drugi tydzień przygotowań do zbliżających się rozgrywek II ligi w sezonie 2016/2017.

Na drugim boisku za halą widowiskowo-sportową przy ulicy 1 Maja zaczął się wtorkowy trening. Piłkarze przez około 15-20 minut grali w przysłowiowego „dziadka”, a następnie przeszli na trzecie boisko po to by tam już z pełną mocą wykonywać ćwiczenia z piłką, które nakazywał im trener Andrzej Konwiński. Na koniec zajęć odbyła się mała zabawa w której w czasie 45 sekund piłkarze mierzyli się w dwuosobowych parach. Zwycięzcy takich gierek byli zwolnieni z przenoszenia bramek po treningu.

Na wtorkowych zajęciach mogliśmy oglądać nowe twarze w szeregach GKS. Są nimi testowani: Bartosz Turniak, Konrad Niedzielski oraz Bartłomiej Kondracki, którzy grali w przeszłości w barwach GKS-u, a ostatnio reprezentowali barwy Zjednoczonych Bełchatów. Ponadto na treningu zameldowali się: bramkarz Bartosz Piotrowski (Pogoń Szczecin), obrońcy Marcin Grolik (ROW Rybnik), Mateusz Magdziak (KS Polkowice), Krzysztof Michalak (Legionovia Legionowo), Jacek Jadanowski (Cracovia II Kraków) oraz napastnik grający ostatnio w Skrze Częstochowa – Damian Nowak. Poza tymi piłkarzami na treningu było obecnych dwóch graczy, który dane nie są ujawnione i ciężko było o jakiekolwiek informację na ich temat (jeden z piłkarzy grający w środku pola ma na imię Kevin).

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy Piotr Witasik, Bartłomiej Bartosiak i Mateusz Szymorek, którzy wtorkowy trening kolegów oglądali z trybun mają rozpocząć treningi z drużyną rezerw.

Z pewnością wszystkie testowane nazwiska zobaczymy w środowym sparingu z ŁKS-em Łódź, który zostanie rozegrany na drugim boisku za halą o godzinie 16:00, a z kolei w czwartek kolejną jednostkę treningową „Brunatni” odbędą o godzinie 11:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich do przyjścia na środowe spotkanie z Łódzkim Klubem Sportowym.