Kapitan i spółka zostają w GKS na kolejny sezon!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Jak udało nam się dowiedzieć, Patryk Rachwał zostaje w GKS Bełchatów na kolejny sezon! Nasz kapitan porozumiał się z władzami klubu w sprawie nowego kontraktu i nadal będzie występował w drużynie „Brunatnych”.

Oczywiście należy poczekać na oficjalne stanowisko klubu w sprawie nowej umowy z pomocnikiem GKS, ale jest niemal pewne, że Patryk Rachwał nadal będzie grał w GKS.

Oprócz niego z klubem porozumieli się: Agwan Papikyan, Bartłomiej Bartosiak, Paweł Lenarcik, Szymon Zgarda oraz Piotr Witasik. Te informacje powinny nieco uspokoić kibiców, wobec ostatnich odejść z klubu kilku znaczących piłkarzy. Pomimo trudnej sytuacji sportowo-organizacyjnej, władze GKS-u robią wszystko by zatrzymać zawodników, którzy decydowali o kształcie drużyny w ubiegłym sezonie.

Jak mówi Michał Antczak – Prezes Zarządu GKS „Bełchatów” S.A – „Robimy wszystko co w naszej mocy by pomimo ciężkiej sytuacji, która panuje w klubie zbudować jak najlepszą drużynę na którą nas stać przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem 2016/2017. Pracujemy nad kolejnymi zawodnikami, a z grona testowanych kilku jest bliskich dołączenia do drużyny. Póki co nie mogę zdradzić więcej szczegółów”.

Warto także przypomnieć, że do tej pory kontrakty z klubem podpisali bądź przedłużyli młodzi, m.in.: Pałczyński, Łabędzki, Bociek, Zięba, a dzisiaj również Marcin Ryszka.