KEEZA nowym partnerem technicznym GKS Bełchatów

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Firma Tomadex – właściciel marki KEEZA została nowym Partnerem Technicznym PGE GKS Bełchatów. Umowa będzie obowiązywać przez najbliższy sezon.

KEEZA to prężnie rozwijająca się polska marka odzieży sportowej. Siedziba firmy znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim, a więc w niedalekiej odległości od Bełchatowa, co jest istotne z punktu widzenia logistyki i w wyjątkowych przypadkach umożliwia realizację zamówień w bardzo krótkim czasie. Jak mówi Tomasz Szulc współwłaściciel producenta marki, firma zatrudnia ok. 180 pracowników dbających o poziom i terminowość realizowanych zamówień. Należy podkreślić, że firma jest praktycznie samowystarczalna, gdyż ma do dyspozycji nowoczesny park maszynowy, na który składa się: hafciarnia, dziewiarnia, drukarnia oraz szwalnia. Produkcja odzieży marki KEEZA odbywa się przy użyciu różnorodnych materiałów o właściwościach termoaktywnych oraz z zastosowaniem zróżnicowanych technologii służących do personifikacji oraz zdobień np. druk sublimacyjny cyfrowy, sitodruk, haft, termotransfer.

Marce KEEZA zaufało wiele polskich klubów  m.in. Kotwica Kołobrzeg, ROW 1964 Rybnik, Błękitni Stargard Szczeciński i ŁKS Łódź. W strojach KEEZA występują również sportowcy z m.in. Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii, Finlandii, Czech, Słowacji, Białorusi, Ukrainy oraz USA i Kanady.