Ostatni rok GKS z PGE? Co dalej?

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, PGE pozostanie sponsorem strategicznym GKS Bełchatów jeszcze przez jeden sezon.

30 czerwca wygasła ostatnia umowa sponsorska z Polską Grupą Energetyczną. Do dziś nikt w klubie nie potrafi powiedzieć, co z następną umową. Jaki będzie jej okres i wartość? Na to pytanie nikt z klubu nie chce, albo nie może odpowiedzieć.- Przed nami ostatni etap ustalania ostatecznego kształtu umowy. Po podpisaniu przez obie strony poinformujemy oczywiście o jej wejściu w życie – poinformował nas prezes Michał Antczak.

Co ciekawe, zdążyliśmy już zobaczyć projekt koszulek GKS na nowy sezon, na którym widnieje logo sponsora. – To, że logo Polskiej Grupy Energetycznej jest, pomimo zakończenia 30 czerwca b.r. umowy, nadal prezentowane na nośnikach reklamowych czy oficjalnej stronie, wynika jeszcze z zapisów poprzedniej umowy – tłumaczy prezes.

Jak udało nam się dowiedzieć, PGE wspierać będzie GKS jeszcze tylko przez jeden sezon i ani dnia dłużej. Wobec ciężkiej sytuacji finansowej klubu, może to oznaczać pożegnanie z piłką w Bełchatowie wcześniej, niż ktokolwiek przypuszczał.