Marcin Krzywicki oficjalnie podpisuje kontrakt z GKS

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

No i stało się. Nasze doniesienia okazały się prawdziwe i 29-letni doświadczony napastnik związał się z GKS-em rocznym kontraktem.

Krzywicki przeszedł testy medyczne i dołączył do „Brunatnych”. Pochodzący z Bydgoszczy napastnik swoją karierę rozpoczynał w tamtejszym Zawiszy. Następnie występował w Pomorzaninie Serock, Victorii Koronowo, Unii Janikowo, Cracovii, Ruchu Radzionków, Wiśle Płock, Dolcanie Ząbki, a ostatnie pół roku spędził w Chojniczance Chojnice. Warte uwagi jest to, że jedyna bramka, którą Krzywicki zdobył na poziomie Ekstraklasy padła w meczu przy ulicy Kałuży w Krakowie, gdzie Cracovia po dramatycznym meczu ostatecznie pokonała 3:2 właśnie GKS Bełchatów.

Każdy kto interesuje się piłką nożną powinien wiedzieć, że Krzywicki uznawany jest za „Króla Twittera” oraz za zawodnika, który potrafi sobie pożartować i ma do siebie duży dystans. Na potwierdzenie tych słów można obejrzeć jeden z odcinków „Turbokozaka” w którym Marcin Krzywicki był głównym bohaterem. Krzywicki jest bardzo aktywny w sieci dzięki czemu kibice na bieżąco wiedzą co dzieje się w jego życiu zawodowym (właśnie dzięki jego aktywności w sieci mogliśmy wcześniej dowiedzieć się o jego transferze do GKS). Krzywicki jest również znany z tego, że jedna z dziennikarek Canal+Sport (urocza Sonia Śledź) to właśnie jego partnerka. Liczymy na to, że swoim doświadczeniem Marcin Krzywicki pomoże GKS-owi w jak najszybszej odbudowie wizerunku klubu. Wiemy, że w ostatnich latach GKS ma pecha do kupowanych napastników i miejmy nadzieję, że to ten moment w którym w końcu nowy napastnik zacznie regularnie zdobywać bramki.

Ten transfer jest najprawdopodobniej ostatnim jeśli chodzi o kwestię budowania drużyny Andrzeja Konwińskiego na sezon 2016/2017. Wcześniej kontrakty z klubem ze Sportowej podpisali: Robert Pisarczuk, Marcin Grolik, Adrian Klepczyński, Krzysztof Michalak, Artur Lenartowski, Bartłomiej Kondracki, Konrad Andrzejczak, Bartłomiej Bartosiak, Marcin Ryszka, Maciej Łabędzki, Albin Maciejewski, Krystian Pałczyński, Damian Michalski, Mikołaj Bociek oraz Paweł Zięba.