W piątek starcie z Rakowem! Nie może cię zabraknąć

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Piłkarze rozpoczynają treningi przed ważnym spotkaniem. Rusza również sprzedaż biletów na ten mecz. Mowa tutaj o starciu z Rakowem Częstochowa, które już w piątek o godzinie 19:00 na GIEKSA Arenie!

Bełchatów i Częstochowę dzieli 80 kilometrów czyli dwie godziny spokojnej drogi. W piątek na obiekcie przy Sportowej 3 możemy się spodziewać sporej grupy sympatyków Rakowa, a więc i kibice GKS-u muszą pokazać się z jak najlepszej strony i zapełnić stadion. Ostatni pojedynek między tymi zespołami odbył się wiele lat temu, a więc warto przyjść i przypomnieć sobie atmosferę związaną z tamtymi spotkaniami.

Jak już wspominaliśmy kibice GKS-u i Rakowa mocno mobilizują swoje szeregi na to spotkanie. Informację na temat sprzedaży biletów podała oficjalna strona:

POK przy ul. 1 Maja (trybuna południowa stadionu) jest czynny według harmonogramu:

8 -11 sierpnia w godz. 13-17
12 sierpnia od godz. 14

W dniu meczu, czyli 12 sierpnia oprócz dwóch stanowisk w Punkcie Obsługi Kibica, będą także czynne kasy stadionowe (od godz. 16  i 17). Zachęcamy do jak najwcześniejszego nabywania biletów, by uniknąć kolejek przed pierwszym gwizdkiem! Przypominamy, że nie prowadzona jest sprzedaż biletów i karnetów na trybunę południową a tzw. „młyn” przeniósł się na trybunę wschodnią. Naszych najmłodszych fanów z opiekunami zapraszamy tradycyjnie na Trybunę Rodzinną (północną).

Ponadto nie tylko kibice, ale i zawodnicy przygotowują się do starcia z jednym z poważniejszych kandydatów do walki o awans do I ligi. Oto plan treningów piłkarzy GKS:

We wtorek bełchatowianie spotkają się dwukrotnie: do południa w podgrupach w siłowni a o godz. 16 na „dwójce”. Na środę trener Andrzej Konwiński zaplanował zajęcia od godz. 18 a czwartkowy trening na głównej płycie ma się zacząć o godz. 19, czyli w porze meczu z Rakowem.

Zachęcamy wszystkich sympatyków piłki nożnej i nie tylko do wspierania swoją obecnością na tym meczu „Brunatnych”! Raków także mocno wszedł w ten sezon i z pewnością ta przeprawa nie będzie łatwa. Częstochowianie od dwóch sezonów biją się o awans i teraz chcą zapewne tą sprawę jak najszybciej załatwić. My tanio skóry nie sprzedamy. Mimo startu z ujemnymi punktami w tabeli GKS wygrał dwa spotkania i ma na swoim koncie 3 punkty i bilans bramkowy 4-0. Ten mecz pokaże w którym miejscu jest na tę chwilę drużyna Andrzeja Konwińskiego, a sama osoba szkoleniowca zobaczy po raz kolejny na co stać poszczególnych graczy, gdy przyjdzie im grać w meczu z nieco lepszym rywalem niż Kotwica czy Olimpia Zambrów.

Pamiętajcie, piątek 19:00, ulica Sportowa 3!