Już 26 sierpnia Piknik Rodzinny z GKS

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Dwa dni po meczu ligowym z Odrą Opole odbędzie się szósta już edycja Pikniku Rodzinnego z GKS Bełchatów. Impreza dla kibiców „Brunatnych” zaplanowana została na piątek 26 sierpnia na Placu Narutowicza. Zaczynamy o godzinie 18.

Wspólna zabawa kibiców w każdym wieku, konkursy, występy, tematyczne namioty i spotkanie z zawodnikami wszystkich drużyn GKS Bełchatów i wspólne zdjęcie to najważniejsze atrakcje, jakie czekają sympatyków naszego klubu podczas VI Rodzinnego Pikniku. W tym roku cała impreza odbywać się będzie w „parkowej” części Placu Narutowicza.

Jak co roku na wszystkich przybyłych sympatyków i przyjaciół naszego klubu czekać będą rozmaite wydarzenia. Nie zabraknie specjalnego namiotu Sektora Rodzinnego, w którym najmłodsi mieszkańcy będą mogli miło i aktywnie spędzić czas. Również z myślą o dzieciach podczas tegorocznej edycji naszego pikniku ponownie odbędzie się „Mamutowe Disco”, czyli zabawa taneczna z dedykowanym repertuarem dla wszystkich dzieci z udziałem klubowej maskotki. Specjalny program przygotowała także grupa taneczna „Cheerleaders Bełchatów”. Tradycyjnie będzie można zakupić oficjalne gadżety klubowym namiocie, w tym koszulki meczowe GKS Bełchatów, które cieszą się dużą popularnością wśród naszych fanów. Swój namiot będą także prowadzić kibice. Na Placu Narutowicza rozłożona zostanie także mapa zapaśnicza, na której prezentowane będą m.in. pokazy naszych zawodników oraz przygotowane zostaną mini boiska do gry w piłkę nożną.

Jedną z atrakcji będzie wspólne zdjęcie wszystkich zawodników oraz kibiców, które zostanie wykonane o godz. 19 na placu pomiędzy budynkami Gigantów Mocy i MCK.

Tym razem nie będzie tradycyjnej prezentacji poszczególnych drużyn, natomiast piłkarze wszystkich ekip, począwszy od pierwszego zespołu GKS, będą do dyspozycji swoich fanów w trakcie trwania pikniku.

Podobnie jak w minionych latach liczymy na bardzo liczny udział mieszkańców naszego regionu, którzy tworzą wielką „biało-zielono-czarną” rodzinę!”. Impreza będzie ponownie możliwa dzięki wsparciu Prezydent Miasta Bełchatowa. Współorganizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie. Tradycyjnie pozytywną atmosferę kilkugodzinnej imprezy współtworzyć będą sympatycy GKS Bełchatów.

Serdecznie zapraszamy w piątek 26 sierpnia na Plac Narutowicza! Zakończenie imprezy planowane jest na 20:30.

Uwaga! W przypadku bardzo złej pogody atrakcje Pikniku zostaną przeniesione do sal Miejskiego Centrum Kultury.