GKS wspomoże akcję „Stawiamy Anię na nóżki”!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Wszyscy bełchatowianie z pewnością słyszeli już o tej akcji, ale są tacy, którzy jeszcze o tym nie wiedzą, a naszym celem jest to by do nich to dotarło. Rodzina GKS Bełchatów pokazuje, że chce i potrafi pomagać. Wystarczy niewiele! Przeczytajcie poniższe informacje:

„Stawiamy Anię na nóżki” tak brzmi hasło całej akcji. Chodzi tu o małą dziewczynę – 4 letnią Anię Koźbę. W trakcie sobotniego meczu GKS-u Bełchatów ze Stalą Stalowa Wola będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy do puszek na leczenie chorej Ani. W trakcie spotkania specjalnie wydelegowana do tego grupa wolontariuszy będzie chodzić po trybunach GIEKSA Areny i zbierać pieniążki, które są bardzo potrzebne.

Ania urodziła się prawie trzy miesiące przed czasem. Przeszła niedotlenienie i ma mózgowe porażenie dziecięce. Rehabilitacja jest dla Ani jedyną drogą i nadzieją na uzyskanie sprawności i normalne życie. Od wyjścia ze szpitala po urodzeniu ta dzielna Maluszka przebyła już tysiące kilometrów w drodze do gabinetów lekarzy i terapeutów, na turnusy rehabilitacyjne i specjalistyczne wizyty w całej Polsce. Ciężka praca przynosi efekty i nie można jej zaprzestać. Ania musi obecnie przejść leczenie bioder i nóżek w klinice ortopedycznej w Aschau, które kosztuje 250 tys. zł. Operacje i leczenie w tej niemieckiej klinice pozwolą postawić Anię na nóżki, są jej szansą na samodzielność. Prosimy o pomoc wszystkich ludzi dobrej woli, bez Was nie damy rady!

Ania marzy o tym by móc w końcu wyręczyć swoją mamę w trudach życia codziennego. Marzeniem tej uroczej, małej dziewczynki jest to by ugotować samodzielnie szpinak dla własnej mamy, oraz móc o własnych siłach sięgnąć sobie zabawkę z półki. Pagniemy dotrzeć do kolejnych osób, które zdecydują się pomóc Ani jak i całej jej rodzinie w tym by dziewczynka wróciła do pełnej sprawności i mogła pewnego dnia mogła poruszać się bez użycia wózka inwalidzkiego.

Klub GKS Bełchatów przeznaczy także meczowe koszulki oraz jeden z medali na aukcję, a zbiórka będzie również prowadzona wśród pracowników i zawodników. Zbiórki do puszek odbywają się z ramienia Komitetu Społecznego Stawiamy Anię na nóżki. Zbiórka jest zgłoszona do Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji i ma numer 2016/3035/KS. Oto link w którym do pomocy zachęca również piłkarz GKS – Marcin Krzywicki.

Są 4 sposoby jak można pomóc Ani:

1) PRZELEW BANKOWY:

Konto do wpłat dla Ani:
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO”
77-400 Złotów, Stawnica 33A
nr konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
tytuł wpłaty: Darowizna na leczenie i rehabilitację Anny Koźby 636/K

2) STRONA INTERNETOWA:

https://www.siepomaga.pl/aniakozba

3) SMS:

o treści: S4736 na numer 72365

4) ZASILENIE PUSZKI DO KTÓREJ BĘDĄ ZBIERANIE PIENIĄDZE W TRAKCIE MECZU GKS – STAL

Do pomocy małej Ani zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli! Prosimy o to by w jakikolwiek z powyższych sposobów pomagać tej dziewczynce, która marzy o takim funkcjonowaniu jakie dla innych dzieci jest wręcz normalne czyli chodzenie, bieganie, tańczenie i zabawa.

Oto jak będą wyglądać puszki do których będą zbierane pieniądze dla Ani w sobotę przy Sportowej 3:

Niejedna dorosła osoba nie wykonuje tygodniowo tyle ćwiczeń co ta 4-letnia dzielna Ania: