Zapisy na Kielce i Tarnobrzeg do piątku!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Do piątku (14.10) do godziny 13:00 potrwają zapisy na wielki sobotni wyjazd! Sympatycy GKS-u najpierw udadzą się w drogę do Kielc, gdzie wspierać będą swoich Braci z Wisły na meczu z rezerwami Korony, a następnie wspólnie fani GKS i Wisły pojadą do Tarnobrzega na mecz z Siarką!

Przypomnijmy, że spotkanie w Kielcach, gdzie Korona II podejmie sandomierską Wisłę rozpocznie się o 11:00, a zaraz po ostatnim gwizdku sędziego wszyscy wyruszą w drogę do Tarnobrzega, gdzie GKS o godzinie 15:00 w ramach rozgrywek II ligi podejmować będzie Siarkę Tarnobrzeg. Mecz ten jest szczególny, bowiem sympatycy Wisły Sandomierz żyją w dobrych stosunkach z „Siarkowcami”, więc mecz ten będzie miał swoją specyfikę. Tego dnia w sektorze gości w Tarnobrzegu zasiądzie spora grupa kibiców GKS-u jak i fanów Wisły.

Cena wyjazdu na oba mecze wynosi:

-60 zł autokarem dla osób posiadających Kartę Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze”, a także dla małolatów, którzy nie ukończyli 15. roku życia,

-70 zł autokarem dla pozostałych osób,

-25 zł własnym transportem.
UWAGA! Osoby będące na wyjazdach w Poznaniu lub Legionowie (czy też na obu tych wyjazdach) otrzymują 10 zł zniżki na autokarowy wyjazd na Siarkę!

Zbiórka na ten dwumecz wyjazdowy o 7:15 pod stadionem, odjazd punktualnie o 7:30 – informuje Stowarzyszenie.

Poniżej kilka odpowiedzi na zadawane pytania:

1. Z Bełchatowa jedziemy najpierw na mecz Wisły do Kielc, a następnie na nasz mecz do Tarnobrzega. Podana cena wyjazdu autokarowego dotyczy podróży na oba mecze!
2. W cenę wyjazdu wliczone są bilety wstępu na oba mecze (Korona II Kielce – Wisła Sandomierz i Siarka Tarnobrzeg – GKS Bełchatów), nie ponosicie żadnych dodatkowych kosztów!
3. Cena za bilety wstępu dla osób jadących własnym transportem wynosi 25 zł i wliczone są w nią bilety na oba mecze.
4. Mecz Wisły w Kielcach nie jest imprezą masową, a co za tym idzie bez żadnych problemów na sektor mogą wchodzić wszyscy zakazowicze!
5. Powrót naszej grupy wyjazdowej do Bełchatowa planowany jest na późny wieczór.

Więcej informacji można przeczytać na facebookowym profilu – Bełchatowianie.