Jedziemy po kolejne trzy oczka! Zapowiedź spotkania w Tarnobrzegu

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Jedziemy po kolejne 3 punkty! Z takim nastawieniem drużyna GKS Bełchatów ruszy na wyjazdowy mecz z Siarką.

GKS Bełchatów to obecnie zespół który znajduję się na 15. miejscu w tabeli II ligi. W tym sezonie nasza drużyna odniosła 4 zwycięstwa, 3 remisy i 5 porażek. Bilans bramkowy mamy dodatni bo 17:14. W ostatni weekend GKS pokonał u siebie ROW Rybnik 1:0 po bramce strzelonej przez Adriana Klepczyńskiego. W kadrze na mecz z Siarką obecny już ma być Marcin Krzywicki, czyli nasz najlepszy strzelec, który jakiś czas temu został odesłany do drużyny rezerw. W Tarnobrzegu zabraknie natomiast na pewno Albina Maciejewskiego który jest kontuzjowany, a także Artura Lenartowskiego oraz Piotra Witasika. Ostatni taki mecz wyjazdowy grał w 2000 roku, kiedy to padł wynik 1:1, miejmy nadzieję, że teraz uda się wrócić do Bełchatowa z 3 punktami.

Siarka Tarnobrzeg to jeden z głównych faworytów do awansu do I ligi. Na ten moment drużyna prowadzona przez Włodzimierza Gąsiora zajmuję 3. miejsce w tabeli, z bilansem 5 zwycięstw, 5 remisów i 2 porażki. Warto dodać, że ekipa Siarki strzela dużo bramek, strzeliła już ich 22, ale tracą też sporo, bo już 15. W poprzedniej kolejce Siarka, grała wyjazdowe spotkanie w Poznaniu z miejscową Wartą. W tamtym spotkaniu odnotowali swoje kolejne zwycięstwo pokonując Wartę 3:1. Najwięcej strzelonych bramek ma trzech zawodników, są to Daniel Koczon, Hubert Tomalski oraz Michał Żebrakowski, cała trójka zanotowała po 4 trafienia.

Warto dodać, że na wyjazdowe spotkanie wybiera się spora grupa fanatyków „Brunatnych”. Możliwe, że będzie to najliczniejszy wyjazd w obecnym sezonie.

Sędzią tego spotkania będzie Robert Marciniak pochodzący z Krakowa.

Trzymamy kciuki za naszych zawodników, że uda im się wrócić z kompletem punktów. Rozpoczęcie spotkania w sobotę 15.10.2016r. o godzinie 15:00 w Tarnobrzegu!