Wyjazdowe zwycięstwo rezerw z Mechanikiem

W ramach 15. kolejki rozgrywek IV ligi w Radomsku tamtejszy Mechanik podejmował GKS II Bełchatów. „Brunatni” wygrali 2:0, a zwycięskie bramki zdobywali Michał Sitarz oraz Przemysław Zdybowicz.

Rzadko spotykana sytuacja miała miejsce w 51. minucie spotkania. Dawid Miedwiediew, którzy zmienił w 46. minucie Marcina Szóstakiewicza w 51. minucie doznał urazu, który nie pozwolił mu kontynuować gry. W miejsce Miedwiediewa wszedł Przemysław Zdybowicz. Pierwsza bramka w meczu padła dopiero w 63. minucie pojedynku kiedy to podanie Macieja Łabędzkiego wykorzystał Michał Sitarz, który uderzył nie do obrony po ziemi sprzed pola karnego, a bramkarz Mechanika mógł wyciągać piłkę z siatki. Drugie trafienie dla „Brunatnych” zaliczył w końcówce rywalizacji Przemysław Zdybowicz, który wykorzystał dobre podanie od Michała Lewandowskiego.

Mechanik Radomsko – GKS II Bełchatów 0:2 (0:0)

Bramki: 63. Michał Sitarz, 90. Przemysław Zdybowicz

GKS II Bełchatów: Daniel Niźnik – Mateusz Orski, Damian Michalski, Grzegorz Kowalski, Marcin Szóstakiewicz (46. Dawid Miedwiediew (51. Przemysław Zdybowicz)) – Mikołaj Bociek, Michał Sitarz – Krystian Pałczyński (46. Michał Lewandowski), Kacper Banasiak (76. Oskar Mazerant), Piotr Góralczyk – Maciej Łabędzki