Bezbarwny mecz w Stargardzie. Oceny za pojedynek z Błękitnymi

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Ostatni mecz rundy jesiennej i porażka w Stargardzie. W takim stylu ”Brunatni” zakończyli pierwszą część sezonu choć w tym roku przed GKS-em jeszcze dwa spotkania już w ramach rundy wiosennej. Oto oceny za ostatnią potyczkę w odległym Stargardzie:

Paweł Lenarcik – 3.5 – Miał kilka interwencji w któych musiał się wykazać. Ponadto bezrobotny. Przy straconej bramce nie miał zbyt wiele do powiedzenia, bowiem strzał Inczewskiego z poza pola karnego był precyzyjny.

Robert Pisarczuk – 2.5 – Nie najlepszy mecz naszego prawego obrońcy. Zanotował kilka prostych strat, często tracił futbolówkę. W jego grze sporo niedokładności zarówno w ataku jak i w obronie.

Marcin Grolik – 3.5 – Ten stoper zdążył nas przyzwyczaić do solidnych występów. Pewny w swoich interwencjach. Jak co mecz Marcin wraz z Adrianem Klepczyńskim są piłkarzami, którzy dyrygują bełchatowską defensywą. Na tle drużyny poprawny występ.

Adrian Klepczyński – 3 – Nieco w cieniu Marcina Grolika, ale również nie zagrał najgorzej. Oddalał często zagrożenie spod naszej bramki dalekimi wykopami. Parę razy zapędził się do przodu, ale bez większych efektów.

Krzysztof Michalak – 3 – W tym spotkaniu w roli kapitana zastępując Patryka Rachwała. W jego grze było sporo niepewnych zagrań. Włączał się do akcji ofensywnych, ale bez fajerwerków.

Piotr Witasik – 2.5 – Sporo nie widzieliśmy go w wyjściowym składzie. Zagrał bez większego szału. Parę jego prób wybicia futbolówki zakończyło się tym, że w posiadaniu piłki byli gospodarze.

Szymon Zgarda – 3 – Kolejny z graczy GKS, który zaliczył przeciętny występ. W środku pola w tym meczu miał kluczowe zadanie by jakoś połączyć grę defensywną z grą w ataku.

Dawid Flaszka – 2.5 – Wystąpił na boku pomocy. Nie był zbytnio widoczny w tym spotkaniu stad słabsza nota. Widać, że dawno nie grał na tej pozycji i przyzywczaił się do występów w środku pola.

Konrad Andrzejczak – 3 – Starał się, sporo pracował, ale nie zawsze mu to wychodziło tak jak on by tego chciał.

Marcin Krzywicki – 3 – Miał swoje okazje by zdobyć bramkę dla GKS-u, ale zabrakło zimnej krwi.

Dawid Dzięgielewski – 3.5 – Dobry występ naszego napastnika. Szkoda, że okazji, które sobie stworzył nie zamienił na bramkę na którą czeka już przez długi czas.

Z ławki weszli:

Paweł Zięba – 2 – Niestety Paweł znów wszedł na boisko z ławki i nie wniósł nic co przyniosłoby większą korzyść GKS-owi.

Artur Lenartowski i Maciej Łabędzki zagrali zbyt krótko by ich ocenić.