Daniel Ciechański zasili GKS?

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Jak donosi serwis 90minut.pl nowym piłkarzem GKS-u może zostać w najbliższym czasie napastnik Daniel Ciechański. Byłoby to potwierdzenie tego co udało nam się wcześniej ustalić, że trener Mariusz Pawlak ma na celowniku pewien transfer do klubu.

21-letni zawodnik pochodzi z Warszawy, gdzie swoje pierwsze kroki stawiał w juniorach Polonii Warszawa. Następnie jego kariera przeniosła się do Chrobrego Głogów, gdzie spędził cały sezon grając na poziomie II ligi.

Następnie w sezonie 2014/2015 Ciechański jesienią grał w Pogoni Siedlce, gdzie grał w rezerwach, a wiosną znalazł się on w Piaście Gliwice, gdzie również rozgrywał mecze w rezerwach zespołu.

W poprzednim sezonie jesienią Daniel Ciechański bronił barw katowickiego GKS-u, a z kolei wiosną trafił do Polonii Bytom. Niestety tam napastnik doznał kontuzji złamania nogi w jednym ze sparingów i jego kolejna szansa na wybicie okazała się zmarnowana.

Aktualnie Daniel Ciechański to piłkarz Gryfa Wejherowo skąd do GKS-u jako trener przyszedł Mariusz Pawlak, a więc bardzo prawdopodobnym jest informacja o rzekomym transferze.

Mierzący 183 centymetry wzrostu Ciechański w obecnych rozgrywkach II ligi wystąpił we wszystkich 19 meczach zdobywając 5 bramek. Jest to więcej goli niż ma w swoim dorobku najskuteczniejszy strzelec GKS-u Bełchatów – Marcin Krzywicki (4 gole).