25 stycznia dodatkowy sparing ze Zjednoczonymi

Sztab szkoleniowy zadecydował o tym, że w przyszłym tygodniu zostanie rozegrany dodatkowy mecz towarzyski, a naszym rywalem będą IV-ligowi podopieczni Edwarda Cecota – Zjednoczeni Gmina Bełchatów.

Spotkanie to zaplanowano na środę – 25 stycznia o godzinie 18:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią za halą widowiskowo-sportową przy ulicy 1 Maja.

Pierwsza gra kontrolna już za „Brunatnymi” w sobotę 14 stycznia w Bełchatowie – GKS zremisował za halą 1:1 z Pelikanem Łowicz. Bramkę dla rywali zdobył Kamil Kuczak w 26. minucie meczu, a stan spotkania wyrównał w 38. minucie rywalizacji Maciej Łabędzki.

Przypominamy, że wcześniej, bo w sobotę 21 stycznia o godzinie 12:00 w Kluczborku tamtejszy I-ligowiec – MKS Kluczbork sprawdzi się w starciu z GKS-em Bełchatów.