Tomaszów Mazowiecki zdobyty. Kolejna zimowa wygrana

Bełchatowianie w sobotnie południe w Tomaszowie Mazowiecki zmierzyli się z III-ligową Lechią. Spotkanie to zakończyło się wygraną „Brunatnych” 3:1, a bramki dla GKS zdobywali: Daniel Ciechański, Marcin Krzywicki oraz Adam Nowak.

Póki co GKS spisuje się w meczach towarzyskich dobrze. „Brunatni” w pierwszym, w 2017 roku mecz kontrolnym zremisowali w Bełchatowie 1:1 z Pelikanem Łowicz, a przed tygodniem bełchatowianie rozbili w Kluczborku I-ligowy MKS 4:1. Z pewnością zwycięstwa w sparingach i strzelane bramki wpłyną pozytywnie na atmosferę w szatni przed ważną rundą wiosenną.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – GKS Bełchatów 1:3 (1:1)

Bramki: 5. Lewiński – 23. Ciechański, 48. Krzywicki, 49. Nowak.

Skład GKS Bełchatów

I połowa: Daniel Niźnik – Robert Pisarczuk, Damian Michalski, Piotr Witasik, Krzysztof Michalak – Szymon Zgarda, Artur Lenartowski – Dawid Dzięgielewski, Bartłomiej Bartosiak, Adam Nowak – Daniel Ciechański.

II połowa: Paweł Lenarcik (64. Daniel Niźnik) – Mikołaj Bociek, Piotr Witasik, Patryk Rachwał, Mateusz Szymorek – Dawid Flaszka (72. Artur Lenartowski), Marcin Ryszka – Paweł Zięba, Konrad Andrzejczak, Adam Nowak (65. Krzysztof Michalak) – Marcin Krzywicki