KONKURS! Zależy ci na GKS? Zachęć znajomych do kupienia karnetu

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Już za nieco ponad miesiąc do gry wracają ekipy II ligi. Wraz z nimi wrócą emocję na Sportową 3, a my zachęcamy do kupowania karnetów i ogłaszamy konkurs!

Nasza redakcja wpadła na pomysł by zmobilizować kibiców do kupowania karnetów na mecze GKS w rundzie wiosennej. Jest to wygodna opcja, ponieważ nie trzeba przed każdym meczem kupować biletów, a wystarczy jednorazowo zakupić karnet i oglądać mecze GKS przez całą wiosnę. Do Bełchatowa przyjadą takie kluby jak: Polonia Bytom, Polonia Warszawa, Warta Poznań, Legionovia Legionowo, Siarka Tarnobrzeg, Puszcza Niepołomice oraz Błękitni Stargard. Ceny karnetów nie są wygórowane, a korzystając z tej opcji jedno spotkanie oglądacie za darmo.

Klub zaprezentował ceny oraz harmonogram sprzedaży karnetów na wiosnę 2017. Na możliwość zakupu karnetu jeszcze trochę poczekamy (do 6 marca). Jednak możemy sprawić, aby to czekanie nie było bierne. Ogłaszamy pierwszy konkurs, w którym do wygrania będzie koszulka meczowa z jednego z minionych sezonów (adidas) z podpisami zawodników oraz oficjalny szalik. Aby wziąć udział w naszym konkursie trzeba mieć konto na Facebooku.

Gadżety specjalnie dla Was przekazał GKS Bełchatów – dziękujemy!

Co trzeba zrobić aby mieć szansę wygrać nagrodę?

Link do konkursu TUTAJ! , która znajduje się w powyższym linku

1. PUBLICZNIE udostępnić grafikę, która znajduje się w powyższym linku z hasztagiem #kupiekarnetnaGKS                                

2. Wziąć udział w naszym wydarzeniu „Wiosna 2017 – kupię karnet na mecze GKS” – TUTAJ

3. W komentarzu pod naszym postem konkursowym wpisać i oznaczyć, minimum troje (3) znajomych

Pamiętajcie! To tylko akcja promocyjna. Najważniejszym efektem dla wszystkich związanych z GKS będzie zakup jak największej liczby karnetów na rundę wiosenną. Namawiajcie znajomych! Działajmy!

Spośród osób, które spełnią powyższe warunki, wylosujemy nagrody. Losowanie odbędzie się 10 marca. Nie zwlekaj, przystąp do konkursu! Czas, start!

Wszyscy wspieramy GKS!