Kiereś zwolniony! Klub szuka następcy

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Kamil Kiereś przestał być szkoleniowcem GKS Bełchatów. W pucharowym meczu ze Śląskiem zespół poprowadzi Jan Złomańczuk. Trwają poszukiwania następcy!

– Decyzję o zakończeniu przez trenera Kieresia pełnienia swej dotychczasowej funkcji podjęliśmy wspólnie po konstruktywnej rozmowie i analizie sytuacji w zespole i osiąganych przez nią wyników – powiedział Prezes Zarządu GKS „Bełchatów” SSA Marcin Szymczyk. Zespół jest dobrze przygotowany pod względem motorycznym i taktycznym, ale czegoś brakuje. Dla dobra klubu musimy dokonać tej zmiany i spróbować innego rozwiązania.

– Pragnę jednocześnie mocno podkreślić, że trener Kiereś wykonał dla naszego klubu wielką pracę w niełatwych warunkach, za co mu serdecznie dziękuję. Jest przykładem pracowitości i sumienności a co więcej przywiązania do klubu.

– Prowadzimy obecnie rozmowy z trenerami, którzy mogliby poprowadzić nasz zespół. Mogę jedynie poinformować, że nazwiska, jakie pojawiają się w mediach, nie są brane pod uwagę przez nasz klub.

Przed środowym wyjazdem zespołu do Wrocławia trener Kiereś pożegna się z zawodnikami.

W roli szkoleniowca pierwszej drużyny Kamil Kiereś prowadził PGE GKS Bełchatów od 31 sierpnia 2011 roku. Funkcję przejął po Pawle Janasie i pomimo słabego startu zespołu w sezon utrzymał klub w T-Mobile Ekstraklasie. W obecnym sezonie „Brunatni” wygrali tylko jeden oficjalny mecz (1/16 Pucharu Polski z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza) przegrywając pięć spotkań z rzędu w T-Mobile Ekstraklasie.

{jvotesystem poll=|21|}