W poniedziałek rusza sprzedaż karnetów na rundę wiosenną!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

27 lutego w poniedziałek rozpocznie się sprzedaż karnetów dla tych kibiców, którzy wcześniej je posiadali. Pamiętajcie o naszej akcji. Każdy karnet to drobna pomoc dla naszego klubu!

Pierwsze spotkanie przy Sportowej „Brunatni” zagrają w sobotę 11 marca o godzinie 17:00. Rywalem GKS będzie Polonia Bytom. Wcześniej jednak, bo 5 marca w niedzielę o 14:00 w Częstochowie bełchatowianie zagrają z liderem II ligi Rakowem.

Ceny karnetów znajdziecie TUTAJ.

Do zakupu karnetu potrzebna jest Karta Kibica (lub sam nr pesel posiadacza Karty). Obecność kibica nie jest wymagana, można kogoś wyręczyć lub zrobić prezent podając w Punkcie Obsługi Kibica numer pesel posiadacza KK lub nawet wyrobić taką Kartę (zdjęcie nie jest wymagane) i następnie nabić na nią karnet.

W rundzie wiosennej nadal wyłączona z użytkowania będzie trybuna południowa. W związku z tym, nie będzie na nią prowadzona sprzedaż biletów i karnetów. Do dyspozycji kibiców będą trybuny: wschodnia, zachodnia, północna i honorowa.

Kontynuacja karnetów na wybrane jesienią miejsca będzie prowadzona w Punkcie Obsługi Kibica od 27 lutego do 4 marca w następujących godzinach:

27 lutego – 3 marca (poniedziałek – piątek) w godz. 12 – 17
4 marca (sobota) w godz. 9 – 13

W poniedziałek 6 marca rozpocznie się otwarta sprzedaż karnetów.

Przypominamy o naszej akcji:

GKS to nasz klub, GKS to nasza pasja, GKS to nasze dobro, o które my, kibice, musimy dbać.

Klub jest w trudnej sytuacji. Dlatego weżmy sprawy w nasze ręce, wspomóżmy go tak, jak tylko możemy. Z tego powodu chcemy rozpocząć akcję „Wiosna 2017 – kupię karnet na mecze GKS”. Link do wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

Zaprośmy do wydarzenia jak najwięcej osób. Ta runda jest ważna nie tylko dla drużyny, ale także dla przyszłości Dumy Górniczego Miasta.

Zapraszajcie znajomych do wydarzenia i przygotujcie się na zakup karnetów! Już niedługo więcej informacji. Hasztag, który towarzyszyć będzie tej akcji to #kupiekarnetnaGKS

Zachęcamy także do wzięcia udziału w naszym konkursie. Link do tego konkursu TUTAJ. Do wygrania koszulka i szalik GKS.