Sebastian Łętocha wziął udział w treningu „Brunatnych”

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Wystawiony na listę transferową przez I-ligową Stal Mielec – Sebastian Łętocha wziął udział w piątkowych zajęciach GKS, które odbyły się w samo południe tuż po sesji zdjęciowej z udziałem zawodników i trenerów GKS.

Urodzony w Mielcu 25-letni napastnik swoją karierę zaczynał w Stali. Kolejne kluby w których występował to: Promień Opalenica, Kolejarz Stróże, Stal Stalowa Wola, Motor Lublin, MKS Kluczbork, a od 2012 roku bez przerwy tenże napastnik przebywa w mieleckiej Stali w której się wychował.

W aktualnych rozgrywkach I ligi, jesienią Łętocha trafił do siatki rywali zaledwie raz. W ubiegłym sezonie kiedy to Stal grała jeszcze na poziomie II ligi Sebastian Łętocha był ważnym punktem drużyny, bowiem miał przez cały sezon w swoim dorobku 10 bramek. Patrząc na przeszłość tego zawodnika to jego ilość trafień na szczeblu II ligi jest całkiem niezła. Grając w Stali Łętocha miał kłopoty z sercem. 25-letni zawodnik zmuszony był poddać się ablacji serca. W ubiegłym sezonie w przerwie zimowej między rundami Sebastian Łętocha poddał się zabiegowi polegającemu na wprowadzeniu elektrody przez pachwinę do serca.

Na początku grudnia Sebastian Łętocha został wystawiony na listę transferową klubu Stal Mielec. Do tej pory Łętocha przebywał na testach m.in. w Puszczy Niepołomice czy w Sandecji Nowy Sącz, ale żadna z drużyn nie zdecydował się na podpisanie umowy z tym graczem. Z dniem 1 luty 2017 roku Łętocha stał się wolnym zawodnikiem bez klubu.

Testowany zawodnik ma 181 centymetrów wzrostu i 76 kilogramów wagi. Warto przyjrzeć się temu zawodnikowi, który jak wcześniej pisaliśmy prezentuje się na poziomie II ligi całkiem dobrze. Ten oto napastnik wystąpi w piątkowe popołudnie w sparingu rezerw GKS z Orkanem Buczek. Początek o godzinie 18:15.