Wreszcie! Kibice wrócą na trybuny GIEKSA Areny

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Na taką wiadomość oczekiwali wszyscy fani Dumy Górniczej Stolicy! Niedzielne spotkanie przeciwko Stali Mielec będą mogli obejrzeć z wysokości trybun stadionu przy Sportowej 3. Ma to związek z poluzowaniem części obostrzeń występujących z racji pandemii koronawirusa.

Zgodnie z informacją, jaką przekazał klub na mecz 27. kolejki Fortuna I Liga, który odbędzie się w niedzielę o godz. 15.00, a na murawie pojawią się gracze GKS-u Bełchatów oraz Stali Mielec, będzie mogła wejść ograniczona liczba kibiców. Impreza będzie miała bowiem charakter niemasowy, co ogranicza liczbę widzów do nie większej niż 999 osób na trybunach.

Bardzo ważnym aspektem jest dopuszczenie do zapełnienia trybun północnej, południowej oraz zachodniej. Ponadto kibice będą mogli zasiadać co czwarte miejsce w sektorze w rzędach naprzemiennie – czytamy na stronie klubu. Trybuna wschodnia, gdzie zwykle zasiadają najzagorzalsi kibice Brunatnych pozostanie wyłączona z użytku dla widzów. Zasiadać tam będą – tak jak we wcześniejszych meczach – przedstawiciele mediów.

Miejmy nadzieję, że doping fanów doda skrzydeł graczom Marcina Węglewskiego i w niedzielnym spotkaniu przeciwko mieleckiej Stali podniosą z boiska przy S3 komplet punktów, dzięki któremu odfruną od spadkowej grupy pościgowej na bezpieczną liczbę punktów.

 

Źródło: GKS Bełchatów