Wyniki 24. kolejki typuje – „Grolo”

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

W trakcie tygodnia wpadliśmy na pomysł by zrobić coś nowego na naszej stronie. Stwierdziliśmy, że cotygodniowe typy zawodników GKS mogą nieco urozmaicić nasz serwis. Oto jak typuje wyniki spotkań 24. kolejki II ligi stoper GKS – Marcin Grolik.

 
Polonia Bytom – ROW 1964 Rybnik (31 marca, 19:00)
Typ: 1:2

– Jestem mieszkańcem Rybnika, wychowałem się w tym mieście i w tym klubie. Życzę tej ekipie jak najlepiej. Uważam, że ROW stać na zwycięstwo w derbach z Polonią, która ma trochę problemów.

Błękitni Stargard – Rozwój Katowice (1 kwietnia, 15:00)
Typ: 1:1

– Gospodarze to drużyna, która jest nieco przed nami, a z kolei goście są zespołem, który w II lidze nas goni. Remis byłby tutaj najlepszym wynikiem i uważam, że ten mecz zakończy się bramkowym remisem.

Raków Częstochowa – Siarka Tarnobrzeg (1 kwietnia, 15:00)
Typ: 2:1

– Po lekkim falstarcie Raków powoli wychodzi na prostą. Jeśli częstochowianie chcą naprawdę walczyć o awans do I ligi to muszą z takimi drużynami wygrywać, ale Siarka również wie o co gra.

Odra Opole – Legionovia Legionowo (1 kwietnia, 15:00)
Typ: 2:1

– Odra także jeżeli ma zamiar awansować do I ligi musi pokonywać takie ekipy jak Legionovia Legionowo, szczególnie w meczach u siebie. Goście na pewno nie przejdą obok tego meczu obojętnie, ponieważ pokazują wiosną, że są dobrze przygotowani.

Stal Stalowa Wola – Warta Poznań (1 kwietnia, 15:00)
Typ: 0:0

– Są to dwie drużyny niemalże na tym samym poziomie, które wiosną grają podobnie. Będzie to wyrównany pojedynek, który moim zdaniem zakończy się remisem. Dla nas będzie to dobry rezultat, bowiem obydwa zespoły są blisko nas w lidze.

Olimpia Zambrów – Puszcza Niepołomice (1 kwietnia, 16:00)
Typ: 0:2

– Goście z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej i walcząc o miejsce barażowe włączyli się do boju o pierwszą trójkę. Wiosną nie przegrali oni jeszcze ani razu, a więc i w Zambrowie nie zapowiada się inaczej. Olimpia to drużyna, która walczy o utrzymanie w II lidze i nie wygląda najlepiej, a ponadto to nasz rywal z tabeli, który dobrze by było, gdyby gubił te punkty.

Olimpia Elbląg – GKS Bełchatów (1 kwietnia, 16:00)
Typ: 0:2

– Musimy punktować. Meczem w Częstochowie pokazaliśmy, że potrafimy grać na trudnym terenie. W Opolu też nie było najgorzej, ale zabrakło nieco szczęścia. Nie boimy się Olimpii i chcemy udowodnić swoją wartość pokonując Elbląg na ich terenie.

Kotwica Kołobrzeg – Radomiak Radom (1 kwietnia, 17:00)
Typ: 0:3

– Stawiam tutaj na pewną wygraną Radomiaka, który w końcu musi odpalić i myślę, że to będzie właśnie ten mecz. Kotwica przegrała wiosną wszystko. Mówi się, że taki mecz jest na przełamanie. Moim zdaniem przełamią się goście dla których to ostatni dzwonek by ruszyć do zdobywania pełnej puli punktów i walki o awans.

Polonia Warszawa – Gryf Wejherowo (2 kwietnia, 15:00)
Typ: 1:2

– W ostatnim meczu warszawianie pokazali jak spore błędy potrafią popełniać. Nie spodziewam się natychmiastowej poprawy w ich grze, tym bardziej, że Gryf to drużyna, która wiosną gra całkiem nieźle i myślę, że potwierdzi to i tym razem wygrywając w Warszawie z naszym bezpośrednim rywalem w tabeli.

Za celne trafienie dokładnego wyniku spotkania zawodnik otrzymuje 3 punkty, a za odgadnięcie kierunku wyniku 1 punkt. Liczymy, że ta zabawa spodoba się kibicom, a wy przyłączycie się do niej w komentarzach.