Zostań 12. zawodnikiem GKS! Przyjdź w sobotę na mecz z Wartą Poznań

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Już w najbliższą sobotę 8 kwietnia o godzinie 17:00 na GIEKSA Arenie dojdzie do starcia dwóch drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli i walczących o utrzymanie w II lidze. Pokażmy, że w Bełchatowie jest wielu fanów piłki nożnej!

BILETY NA MECZ Z WARTĄ POZNAŃ

Wejściówki na mecz z Wartą można na razie zakupić poprzez aplikację internetową a od czwartku 6 kwietnia także w Punkcie Obsługi Kibica. Bilety na to spotkanie można nabywać w cenach od 1 do 10 zł a wiosenną nowością jest bilet superVIP na trybunę honorową w cenie 50 zł.

Zobaczcie szczegółowy cennik biletów i karnetów TUTAJ

Do dyspozycji kibiców są trybuny: wschodnia, zachodnia, północna i honorowa. Naszych najmłodszych fanów z opiekunami zapraszamy tradycyjnie na Trybunę Rodzinną (północną).

Harmonogram otwarcia POK:

– 6 kwietnia w godz. 12 – 17
– 7 kwietnia w godz. 12 – 17
– 8 kwietnia od godz. 13

W dniu meczu kasy stadionowe będą czynne od godz. 15.

TAŃSZE REPLIKI

W dniach 4 – 30 kwietnia br. (lub do wyczerpania zapasów) repliki koszulek meczowych będzie można nabywać w promocyjnej cenie 69,99zł (zamiast 90 zł).

Do Waszej dyspozycji są białe koszulki w rozmiarach M – L oraz zielone od 96 cm do XXL.

Repliki można nabywać w Punkcie Obsługi Kibica oraz sklepie internetowym

TYSKIE ZAPRASZA NA MECZ!

W wybranych punktach sprzedażowych na terenie Bełchatowa można także zdobyć vouchery na bezpłatne bilety na mecze PGE GKS. Wystarczy dokonać zakupu wymaganej ilości produktów marki Tyskie, by móc otrzymać voucher. Ten należy następnie wymienić na bilet w Punkcie Obsługi Kibica lub kasie stadionowej (po okazaniu dowodu tożsamości lub Karty Kibica) i droga na wybrane miejsce na stadionie otwarta.

Najbliższa okazja do bezpłatnego wejścia na GIEKSA Arenę to oczywiście mecz pomiędzy PGE GKS Bełchatów a Wartą Poznań (sobota, 8 kwietnia, godz. 17).

Oto jak wygląda taki voucher: