„Bartas” typuje wyniki 25. kolejki rozgrywek II ligi

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Czas na typowanie! Tym razem kolejnym zawodnikiem, którego poprosiliśmy o wytypowanie wyników spotkań zbliżającej się 25. kolejki II ligi był wychowanek GKS-u – Bartłomiej Bartosiak. Zobaczcie co on sądzi o nadchodzących meczach.

Radomiak Radom – Raków Częstochowa 7.04 (piątek) godz.: 18:00
Typ: 1:3

– Nie ma co ukrywać, że Radomiak w tej rundzie zawodzi i gra poniżej oczekiwań co widać po ostatnich wynikach. W tym pojedynku stawiam na gości. Raków po słabym starcie wskoczył w swój rytm, który pokazywał jesienią. Nie bez przypadku są oni liderem II ligi.

ROW 1964 Rybnik – Odra Opole 7.04 (piątek) godz.: 19:00
Typ: 1:3

Stawiam na gości. Po ostatnim remisie Odra straciła fotel lidera i w tej kolejce za wszelką cenę będą oni chcieli wygrać.

Błękitni Stargard – Stal Stalowa Wola 8.04 (sobota) godz.: 15:00
Typ: 0:0

– Obydwa zespoły w tym roku jeszcze nie wygrały. Myślę, że podział punktów będzie tutaj sprawiedliwy.

Puszcze Niepołomice – Kotwica Kołobrzeg 8.04 (sobota) godz.: 15:00
Typ: 2:1

Puszcza jest bardzo mocna u siebie co widać po statystykach. Jeżeli chcą oni walczyć o awans to takie mecze jak z Kotwicą muszą wygrywać i dopisać sobie kolejne trzy punkty w tabeli.

Siarka Tarnobrzeg – Polonia Bytom 8.04 (sobota) godz.: 15:00
Typ: 2:1

Stawiam na gospodarzy. Siarka jeżeli chce się włączyć w walkę o awans to tak jak wcześniej mówiłem o Puszczy. W takich meczach muszą oni z pewnością zdobyć trzy oczka, aczkolwiek Polonia Bytom jeszcze nie składa broni i zapewne będą walczyć do końca, aby utrzymać się w tej II lidze.

Legionovia Legionowo – Polonia Warszawa 8.04 (sobota) godz.: 16:30
Typ: 3:1

– Stawiam na Legionovię. Gram tam mój przyjaciel Mikołaj Grzelak. Trzymam za niego kciuki i życzę mu jak najlepiej. Są oni groźniu u siebie także myślę, że poradzą sobie z Polonią Warszawa, która ma problemy ze zdobywaniem punktów.

Rozwój Katowice – Olimpia Zambrów 8.04 (sobota) godz.: 17:00
Typ: 2:0

– Myślę, że gospodarze wygrają to spotkanie. Muszą oni zbierać punkty jeśli chcą się utrzymać, a wiosna w ich wykonaniu nie jest wcale najgorsza, czego nie można powiedzieć o Olimpii Zambrów.

Gryf Wejherowo – Olimpia Elbląg 8.04 (sobota) godz.: 17:00
Typ: 2:2

Tutaj dam w ciemno remis, ale z bramkami. Trudny teren w Wejherowie o czym przekonał się Raków. Jeżeli tylko pozwoli się Olimpii grać w piłkę to oni będą to wykonywać, bo było to widać szczególnie w drugiej połowie tydzień temu, kiedy to my byliśmy ich przeciwnikiem.

GKS Bełchatów – Warta Poznań 8.04 (sobota) godz.: 17:00
Typ: 3:0

– Życzyłbym sobie taki wynik. Zacznę może od tego, że kibice szykują się bardzo na to spotkanie. Gdzieś tam słyszymy, że ma być ich więcej niż na ostatnich spotkaniach. Bardzo się z tego cieszymy i liczymy na ich doping, dlatego nie możemy ich zawieść i zrobimy wszystko żeby trzy punkty znów były po naszej stronie i zostały w Bełchatowie.

Za celne trafienie dokładnego wyniku spotkania zawodnik otrzymuje 3 punkty, a za odgadnięcie kierunku wyniku 1 punkt. Liczymy, że ta zabawa spodoba się kibicom, a wy przyłączycie się do niej w komentarzach.