Wygrać przed własną publicznością. Zapowiedź spotkania rezerw GKS-u

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

W najbliższą niedzielę o godz. 11:00 drużyna rezerw GKS-u Bełchatów zmierzy się z walczącą o utrzymanie w IV lidze Ceramiką Opoczno.

Ceramika Opoczno to drużyna, która do tej pory zgromadziła 23 punkty, składa się na to 5 zwycięstw, 8 remisów i aż 10 porażek. W lidze zespół ten zajmuje odległe 16. miejsce. W oczy rzuca się słaba skuteczność drużyny z Opoczna, Ceramika do tej pory strzeliła tylko 24 bramki, co jest  najgorszym wynikiem w lidze. Mimo odległego miejsca w tabeli Ceramika ma tylko 31 bramek straconych. W ostatnim ligowym meczu drużyna ta przegrała u siebie z KS Kutno 0:1. Piłkarze z Opoczna z pewnością przyjadą do Bełchatowa po punkty, gdyż są one im bardzo potrzebne w walce o utrzymanie.

GKS II Bełchatów jest zespołem, który po 23 kolejkach zajmuje 4. miejsce na poziomie IV ligi.  Podopieczni trenera Krystiana Kieracha wygrali 9 spotkań, zremisowali 11, a przegrali tylko 3. Na uwagę zasługuje fakt, że GKS jest dobry w ofensywie, piłkarze rezerw zdobyli 44 bramki, tracąc 33. W ostatnim ligowym meczu rezerwy zremisowały w Poddębicach 1:1, bramkę dla GKS-u zdobył Paweł Zięba. Młodzi piłkarze GKS-u z pewnością będą chcieli wygrać to spotkanie i po raz kolejny pokazać się z dobrej strony publiczności zgromadzonej w Bełchatowie.

Spotkanie GKS-u z Ceramiką zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż z pewnością będzie można zobaczyć w nim kilku piłkarzy z pierwszej drużyny „Brunatnych”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na mecz, który odbędzie się w niedzielę o godz. 11:00 na boisku numer 2.