Pora przełamać złą serię i w końcu wygrać! Zapowiedź meczu drużyny rezerw

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

W sobotnie popołudnie kolejny swój mecz rozegrają rezerwy GKS-u Bełchatów. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00, a przeciwnikiem naszej drużyny będzie LKS Kwiatkowice. Poniżej kilka ciekawostek dotyczących tego meczu.

LKS Kwiatkowice obecnie plasuję się na 12. miejscu w tabeli IV ligi z dorobkiem 35 punktów. Składa się na to 11 zwycięstw, 2 remisy oraz 12 porażek. Bilans bramkowy to 40 bramek strzelonych i 51 bramek straconych. W spotkaniach rundy wiosennej drużyna grała w kratkę. Piłkarze LKS-u wygrali 3 spotkania, 3 przegrali oraz nie odnotowali żadnej porażki. W swoim ostatnim meczu ligowym, drużyna z Kwiatkowic wygrała przed własną publicznością z Ceramiką Opoczno 1:0.

GKS II Bełchatów to zespół prowadzony przez Krystiana Kieracha. Po 25. kolejkach „Brunatni” plasują się na 9. miejscu w tabeli z dorobkiem 39 punktów. Nasi piłkarze zdobyli do tej pory 46 bramek, tracąc 36 bramek. Składa się na to 9 zwycięstw, 12 remisów oraz 4 porażki. Nasza drużyna będzie chciała przełamać złą passę i wygrać spotkanie. W ostatnich trzech meczach na możliwych 9 punktów, zdobyliśmy tylko dwa oczka. Składają się na to remis w spotkaniu wyjazdowym z Nerem Poddębice 1:1 oraz mecz w Zelowie z miejscowym Włókniarzem 1:1.

Warto dodać, że w pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami padł wynik 2:1 dla LKS-u Kwiatkowice.

Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie które rozpocznie się o godzinie 17:00 na boisku za halą sportową.