Wychowanek zaproszony na testy do mistrza Anglii!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Jak podaje oficjalna strona naszego klubu, Przemysław Zdybowicz został zaproszony na testy do akademii Leicester City, aktualnego mistrza Anglii.

Przemysław Zdybowicz urodził się 10 stycznia 2000 roku. Do tej pory udało mu się zagrać w trzech spotkaniach pierwszej drużyny oraz czternastu w drużynie rezerw. Zaliczył także wiele spotkań w Centralnej Lidze Juniorów. W ubiegłym roku Zdybowicz podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt, który ma trwać trzy lata.

Testy w drużynie mistrza Anglii rozpoczną się 4 maja, a zakończą się tydzień później. Możemy więc stwierdzić, iż jest to wielkie wyróżnienie dla naszego zawodnika, który na pewno ciężko trenuje od najmłodszych lat. Jak widać ciężka praca popłaca.

Życzymy powodzenia !