Piękne zwycięstwo GKS-u. Oceny za spotkanie z Siarką Tarnobrzeg

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Po emocjonującym spotkaniu GKS Bełchatów wygrał z Siarką Tarnobrzeg 3:0. Poniżej prezentujemy oceny za to spotkanie:

Kamil Bruchajzer – 4 – Zachował czyste konto. Trzeba przyznać, że przez całe spotkanie pewnie bronił dostępu do naszej bramki, gdy wymagała tego sytuacja.

Adrian Klepczyński – 4,5 –  Bezbłędny w defensywie, aktywny w grze do przodu. Asystował przy bramce Bartłomieja Bartosiaka. Dobry występ naszego najbardziej doświadczonego obrońcy.

Marcin Grolik – 4,5 – Jak zawsze imponował zaangażowaniem i walecznością. Bardzo pewny w obronie. Marcin przychodząc do GKS-u był jedną wielką niewiadomoą, a teraz jest liderem naszej defensywy.

Piotr Witasik – 4 – Dobre spotkanie naszego obrońcy. Widać, że coraz pewniej się czuje i wraz z Marcinem Grolikiem tworzą zgrany duet na środku defensywy.

Robert Pisarczuk – 4 – Jak zawsze aktywny w ofensywie. W obronie nie popełniał większych błędów. Widać, że dobrze czuje się na lewej obronie i może na dłużej wygryźć z podstawowego składu Mateusza Szymorka.

Patryk Rachwał – 4 – Dobry mecz naszego kapitana, bardzo dobry w destrukcji. Sporo wracał i pomagał obrońcom, oraz strzelił bramkę na 3:0 pewnie wykonując rzut karny.

Szymon Zgarda – 3 – Był głównie skupiony na defensywie. Gdy próbował dać coś od siebie w ofensywie często mu to nie wychodziło, zanotował kilka strat i został zmieniony przez Marcina Ryszkę.

Paweł Zięba – 3,5 – Robił sporo szumu na skrzydle, obrońcy z Tarnobrzegu mogli się przekonać jaką dysponuje szybkością. Kilka razy próbował dośrodkowań, przyzwoity występ Pawła.

Agwan Papikyan – 4,5 – Wygrywał bardzo dużo pojedynków, przeprowadził kilka naprawdę ciekawych akcji, oraz miał ogromny udział przy bramce samobójczej Radosława Sylwestrzaka.

Bartłomiej Bartosiak – 4,5 – Nasz wychowanek był bardzo aktywny, widać ogromne zaangażowanie w jego grze. Próbował akcji indywidualnych oraz strzałów z dystansu. Najważniejsza była jednak jego przepiękna bramka z przewrotki!

Przemysław Zdybowicz – 3,5 – Dobry występ naszego najmłodszego zawodnika. Walczył z rosłymi obrońcami i często wychodził z tych pojedynków zwycięsko. Był blisko strzelenia bramki w pierwszej połowie, jednak piłka po jego strzale minęła słupek.

Z ławki rezerwowych weszli:

Marcin Ryszka – 3,5 – Mało widoczny, skupił się na zadaniach defensywnych, nie brakowało mu zaangażowania. Poprawny występ naszego młodzieżowca.

Daniel Ciechański – 3,5 – Wywalczył karnego i stwarzał zagrożenie pod bramką Siarki odkąd pojawił się na boisku, kilka razy mógł się zachować lepiej podczas akcji ofensywnych GKS-u.

Mateusz Szymorek i Hubert Berłowski – Grali zbyt krótko by ich oceniać.