Liga typerów – część 7. Wyniki obstawia Przemysław Zdybowicz

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Dziś swoje typy wyników 31. kolejki II ligi w naszej zabawie obstawia sportowa nadzieja „Brunatnych”, napastnik Przemysław Zdybowicz.

Olimpia Zambrów – Odra Opole (godz. 16:00)
Typ: 1:2

– Mimo iż Odra ma już awans w kieszeni, z pewnością nie odpuści do końca sezonu i w każdym meczu będzie chciała udowodnić, że promocja do 1.ligi była zasłużona. Z kolei Olimpia to drużyna, która jest tuż nad strefą spadkową i na pewno nie położy się przed liderem. Trzy punkty jednak pojadą do Opola.

Raków Częstochowa – Stal Stalowa Wola (godz. 17:00)
Typ: 2:0

– W tym meczu stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy. Grają u siebie i chcą przypieczętować tym zwycięstwem awans do 1.ligi.

Błękitni Stargard – Polonia Warszawa (godz. 17:00)
Typ: 1:1

– Moim zdaniem w tym meczu będzie podział punktów. Stargard Szczeciński to trudny teren i nikomu nie gra się tam łatwo. Polonia, która wciąż ma szansę na utrzymanie, słabo spisuje się na wyjazdach i myślę, że remis to będzie maksimum, co uda im się z tego meczu wyciągnąć.

Rozwój Katowice – Olimpia Elbląg (godz. 17:00)
Typ: 2:1

– Ten mecz dla Katowiczan będzie meczem na przełamanie. Są oni tuż nad kreską i grają u siebie z drużyną, która na wyjazdach zazwyczaj traci bramkę. Rozwój to spadkowicz z 1.ligi i na pewno zrobi wszystko, aby nie zaliczyć drugiego spadku z rzędu.

Puszcza Niepołomice – Warta Poznań (godz. 17:00)
Typ: 3:1

– Faworytem tego meczu jest Puszcza i w dodatku gra na własnym terenie, gdzie od dłuższego czasu jest niepokonana. Gospodarze będą chcieli umocnić się na trzecim miejscu w tabeli, gwarantującym awans. Warta to drużyna grająca w kratkę, dlatego do końca nie wiadomo, czego można się po niej spodziewać. Dlatego uważam, że zwycięży Puszcza.

Siarka Tarnobrzeg – Gryf Wejherowo (godz. 17:00)
Typ: 2:2

– Słabo spisująca się ostatnio Siarka będzie chciała przerwać złą passę i wygrać mecz, jednak myślę, że Gryf się postawi i ostatecznie padnie remis.


Radomiak Radom – GKS Bełchatów
(godz. 18:30)
Typ: 0:2

– Dla nas to kolejny ciężki mecz w krótkim odstępie czasu. Chcemy przerwać złą passę na wyjazdach i wrócić z trzema punktami do Bełchatowa. Stawiam na nasze zwycięstwo.

Kotwica Kołobrzeg – Polonia Bytom (godz. 19:00)
Typ: 1:0

– Spotkają się dwa zespoły z dołu tabeli i z pewnością dużym atutem Kotwicy będzie własne boisko. Gospodarze będą robić wszystko aby zwyciężyć i podtrzymać w ten sposób swoje szanse na utrzymanie.

ROW 1964 Rybnik – Legionovia (godz. 19:00)
Typ: 1:2

– W tym meczu stawiam na zwycięstwo gości. Nie będzie im łatwo, bo drużyna z Rybnika to trudny rywal, który dużo bramek zdobywa po stałych fragmentach gry. Pomimo to zawodnicy z Legionowa, którzy wciąż nie są pewni utrzymania, dadzą radę wywieźć z ciężkiego terenu trzy punkty.