Tylko 450 biletów w wolnej sprzedaży na mecz z Podbeskidziem

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

GKS Bełchatów podał szczegółowe informacje, dotyczące sprzedaży biletów na czwartkowy mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Spotkanie odbędzie się 2 lipca o godz. 18:10 jako impreza niemasowa.

Dla kibiców udostępnione będą trybuny południowa (B), zachodnia (C) i północna (D), aby móc spełnić jeden z najważniejszych warunków zgody, czyli rozmieszczenie kibiców co czwarte miejsce w sektorze w rzędach naprzemiennie.

Trybuny wschodnia (strefa 1) i honorowa (strefa 0/1) nadal pozostaną trybunami „technicznymi” bez wejścia kibiców (obsługa meczu, goście z izolacji, dziennikarze i fotoreporterzy).

Karnety

Posiadacze karnetów na cały sezon i rundę wiosenną mają oczywiście zapewnione wejście na podstawie swoich Kart Kibica, na które nabity jest karnet.

Posiadacze karnetów z trybuny wschodniej (A) są przeniesieni na trybunę południową (B) i będą mogli wejść kołowrotami B1 i B2.
Posiadacze karnetów z trybuny zachodniej (C) wejdą na swoją trybunę kołowrotem C.
Posiadacze karnetów z trybuny północnej (D) wejdą na swoją trybunę kołowrotem od ul. Sportowej.
Posiadacze kart VIP (z trybuny północnej (D)) i SuperVIP (z trybuny honorowej (E)) będą wchodzić za okazaniem swojej karty przez wejście od ul. Sportowej na trybunę północną (D).

Bramy stadionu zostaną otwarte już na 75 minut przed rozpoczęciem meczu, by umożliwić każdemu wejście na czas zgodnie z wytycznymi. Prosimy nie zostawiać przybycia na stadion na ostatnią chwilę.

Bilety tylko przez stronę www

Ze względów sanitarnych, nie ma możliwości zakupu biletu w kasie na stadionie oraz w siedzibie klubu – ani w przedsprzedaży, ani w dniu meczu. Sprzedaż biletów jednorazowych na mecz z Podbeskidziem jest prowadzona od poniedziałku tylko przez stronę bilet.gksbelchatow.com

Do wolnej sprzedaży przeznaczono 350 biletów na trybunę południową (B), w tym balkon oraz 100 na trybunę północną (D) w cenach:

NORMALNY 20 zł
ULGOWY 15 zł
DZIECIĘCY 5 zł

Uwaga! Z uwagi na te wyjątkowe okoliczności wszystkim dzieciom do 13. roku życia należy kupić bilet w cenie 5 zł.