Sezon zakończyć z kompletem punktów! Zapowiedź meczu z Błękitnymi

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

W najbliższą sobotę piłkarze GKS-u Bełchatów zagrają swoje ostatnie spotkanie w obecnym sezonie II ligi. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie zespół ze Stargardu Szczecińskiego. Poniżej kilka ciekawostek na temat obu ekip.

Błękitni Stargard Szczeciński obecnie prowadzony jest przez trenera Krzysztofa Kapuścińskiego. Po 33. kolejkach zespół ten plasuję się na ósmej pozycji w tabeli z dorobkiem 42 oczek. Składa się na to 10 zwycięstw, 12 remisów oraz 11 porażek. Bilans bramkowy to 43 bramki strzelone oraz 39 bramki stracone. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny jest Bartosz Flis który ma na swoim koncie sześć trafień. W ostatnim meczu ligowym Błękitni zremisowali przed własną publicznością z Wartą Poznań 2:2, a strzelcami bramek byli Grzegorz Szymusik oraz Maciej Liśkiewicz.

GKS Bełchatów prowadzony jest przez trenera Mariusza Pawlaka. Obecnie zespół „Brunatnych” plasuję się na 9. miejscu w tabeli II ligi z dorobkiem 42 oczek. Składa się na to 13 zwycięstw, 6 remisów oraz 14 porażek. Bilans bramkowy to 37 bramek strzelonych oraz 37 bramek straconych. Najskuteczniejszym zawodnikiem naszej drużyny jest Patryk Rachwał. Nasz kapitan do tej pory siedmiokrotnie pokonywał bramkarza rywali. Swój ostatni mecz ligowy piłkarze GKS-u rozgrywali w Katowicach gdzie pokonali miejscowy Rozwój 0:2, strzelcami bramek byli Bartłomiej Bartosiak oraz Dawid Flaszka.

W pierwszym meczu rozgrywanym w Stargardzie Szczecińskim padł wynik 1:0 dla gospodarzy.

Sędzią tego spotkania będzie Maciej Pelka pochodzący z Piły.

Zapraszamy wszystkich kibiców na przyjście na to spotkanie, ponieważ jest to ostatni mecz GKS-u w obecnych rozgrywkach i fajnie byłoby zakończyć sezon z jak największą liczbą kibiców „Brunatnych”!
Rozpoczęcie spotkania planowane jest na godzinę 17:00.