Paweł Garyga: W Bełchatowie powstaje fajna drużyna

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Sezon transferowy w pełni, więc i spekulacji dotyczących nowych zawodników nie brakuje. Po podpisaniu kontraktów z Marcinem Garuchem i Robertem Chwastkiem, w kuluarach wiele mówiło się o zainteresowaniu GKS-u pomocnikiem Legionovii, Pawłem Garygą. Ten jednak póki co do Bełchatowa raczej nie trafi.

„Rzeczywiście był temat mojego przyjścia. Prowadziliśmy rozmowy, jednak na tą chwilę nie zostanę zawodnikiem Bełchatowa. Mam rok kontraktu w Legionowie i moje odejście nie było takie proste i szybkie do załatwienia jakbym chciał ja i jakby chciał trener. W Bełchatowie powstaje fajna drużyna, może kiedyś jeszcze zostanę zawodnikiem tej drużyny” – powiedział nam Paweł Garyga.

25-latek ma za sobą bardzo udany sezon. Zaliczył 32 występy ligowe, w których strzelił dwie bramki. Kilka razy znajdował się w jedenastce kolejki i wraz z zakończeniem rozgrywek, pojawiały się informacje, że byłym zawodnikiem m.in. Śląska Wrocław i francuskiego FC Nantes interesuje się kilka drużyn I i II-ligowych, w tym GKS Bełchatów. Jest to kolejny czytelny sygnał, że trener „Brunatnych”, Mariusz Pawlak ma sprecyzowany plan budowy nowej drużyny, która jesienią powinna grać w lidze o jak najwyższe cele.

Czekamy więc na kolejne nazwiska piłkarzy, którzy ewentualnie mogliby wzmocnić GKS.