Agwan Papikyan kończy swoją przygodę z GKS. Dziękujemy!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Agwan Papikyan w nowym sezonie nie będzie już piłkarzem GKS Bełchatów. Sympatyczny Ormianin spędził przy Sportowej dwa lata, po tym jak przybył do naszego klubu przed sezonem 2015/2016.

Ofensywny pomocnik w pierwszym zespole zagrał w 39 spotkaniach, z czego dwa były meczami Pucharu Polski. Zdobył w nich 9 goli. 23-latka nękały urazy, które niestety nie pozwoliły na większą liczbę występów.

Zawodnik jeszcze w kwietniu otrzymał ofertę przedłużenia kontraktu na nowych warunkach, ale z niej nie skorzystał i zdecydował się na zmianę otoczenia. Zgodnie z przepisami PZPN górniczy klub otrzyma od jego nowego pracodawcy ekwiwalent za wyszkolenie.

„Papik” miał propozycje m.in. z Korony Kielce, a obecnie przebywa na testach w beniaminku I ligi Rakowie Częstochowa.

Dziękujemy zawodnikowi za reprezentowanie barw naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze!